Zboží 47 / 56

Boilies - KARIBIK - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: BOIKAR300
Kombinovaná a bohatá směs v netradičním spojení rybích a sladkých surovin s přírodním, orientálním kořením! Boilies Karibik bylo půl roku testováno, chytá celoročně!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - KARIBIK - Ø 30 mm, 1 kg
Boilies - KARIBIK - Ø 30 mm, 1 kg

 

 NOVINKA PRO ROK 2013 ! 

PŮL ROKU TESTOVÁNO ŠÉFEM NAŠEHO ZÁVODNÍHO TÝMU !

! DALŠÍ NAŠE VELMI ÚSPĚŠNÉ, KOŘENĚNÉ BOILIES !

 

  • Obsahuje:  19 druhů velmi kvalitních, středně šrotovaných surovin. Podstatou směsi je netradiční kombinace rybích mouček a surovin se sladkým základem, které jsou tepelně opracované. Tepelně upravené suroviny mají mnohem intenzivnější přirozené aroma a mnohem lépe také uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Jedná se především o bisquit mouku, expandovanou ochucenou rýži, cukerné kandity, drcené těstoviny. Extrudovanou kukuřici, hrách a pohanku. Sladké pečivo, pražená semena olejnin, kokos, syrovátku, sušené mléko, kvasnice, různé rybí moučky. Určující aromatickou složkou je směs více druhů přírodního, převážně tzv. orientálního koření, které si sám v minulém roce odzkoušel a sestavil náš vynikající specialista na extrémní závody v lovu kaprů, Zdeněk Körner! 

 

  • Charakteristika:  Jde o velmi netradiční boilies , které má celoroční použití.  Boilies Karibik je velmi kvalitní a surovinově bohatý typ, navazující na naše výrobky kořeněné řady.  Je také vynikající na závody v lovu ryb – odzkoušeno s velkým úspěchem

S přídavkem vysoce stravitelných škrobových a cukernatých surovin, natrávených bílkovin, výběrových rybích mouček a hlavně směsi přírodních koření je tato kombinace pro ryby velmi atraktivní, a silně vnadící, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody i na závodech. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 

V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 15 hodin, v teplejším období ( voda 18 - 20 °C ) vydrží 8 - 10 hod. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kujičky mají zeleno-žlutou, přirozenou barvu po použitých surovinách s výraznou a velmi příjemnou kořeněnou vůní. 
 
Neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny.
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Skladování:  Boilies je nyní konzervované potravinářskými a krmivářskými konzervanty + je jen částečně vysušené. Kdo chce mít boilies více tvrdé a vysušené, uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu, ať nevyvětrává. Takto Vám boilies vydrží bez úhony po delší dobu - pro jeho plnou účinnost doporučuji spotřebovat do 6 měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké", doporučuji jej pro dlouhodobé skladování ( déle než 4 měsíce ) zamrazit. Uzavřené v neprodyšném obalu a uskladněné v temnu a při teplotě do 12 °C uchovávejte ne více než 3-4 měsíce ! Avšak 1-4 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i v při letní teplotě, boilies přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

  • Možnosti použití:  Při testování nám boilies Karibik fungovalo velmi dobře jak na chladné vodě, tak i v letním období. Boilies se použivají především pro lov velkých ryb – nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k boilies přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškových dipů., nebo obalovacím těstěVýrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 47 / 56