Zboží 14 / 18

Krmivo pro plůdek - Pstruh Start Premium - 1,5 mm, 1 kg

Kód: KPLD14
Velmi kvalitní, potápivé krmivo pro odrostlejší plůdek Pstruha, nebo Sivena. Vyrábí fy. Coppens - Nizozemí.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro plůdek - Pstruh Start Premium - 1,5 mm, 1 kg
Krmivo pro plůdek - Pstruh Start Premium - 1,5 mm, 1 kg

 

Špičkové krmivo pro výkrm plůdku lososovitých ryb ! 

 

  • Složení:  Extrudované rybí maso a mořský plankton, rybí protein. Doplňkový soubor aminokyselin, beta karoten, minerální a vitamínový komplex, lososový olej, aj.! Obsah bílkovin 56 %, tuk 16 %, vláknina 0,5 %!

 

  • Charakteristika: Tyto mikro peletky se používají k výkrmu mladých stádií lososovytých ryb při umělém odchovu, nebo k přikrmování v rybnících.  Ve vodě se ani po několika hodinách nerozpadnou, jen změknou a drží si stále svůj tvar, takže je ryby najdou i za mnoho hodin. Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se extrémně jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje.
Krmný koeficent u těchto špičkových výrobků dosahuje hodnoty 0,9 – 1 kg! To znamená, že na 1 kg přírůstku v umělých odchovech ryb se spotřebuje toto množství krmiva, což je špičkový výsledek! 
  • Možnosti použití:   Pro krmení plůdku lososovytých ryb, především Pstruha duhového a Sivena amerického. Pro dlouhodobé krmení Jeseterů není příliš vhodné, kvůli vysokému obsahu tuku! Avšak kratší prokrmení nevadí, např. pro zvýšení kondice, např. v zimě a v jarních měsících. Krmivo pro Jesetry najdete v sekci Jeseterovité ryby !

Spotřebujte do 6 měsíců od zakoupení !

 

 

 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 18