Zboží 1 / 5

Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Řepkové, 3 x 1 kg

Kód: KBR20
Velmi kvalitní vnadící boilies Ø 20 mm, s rychlým vnadícím nástupem. Atraktivní kombinace sladkých a živočišných surovin + drcené i celé semena řepky. Boilies má rychlý nástup uvolňování rozpustných látek a surovin.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Řepkové, 3 x 1 kg
Ekonomik - KRMNÉ BOILIES - Řepkové, 3 x 1 kg
 
! Výborné pro hlavní lovnou sezónu !
Prozatím jen v průměru 20 mm
 
  • Složení:  Směs obsahuje 15 druhů, většinou nahrubo mletých a drcených surovin ( hrubá struktura je patrná i z fotografií ). Především drcená i celá semena řepky, obiloviny, kukuřici, hrách aj. Dále extrudované plodiny - obiloviny, vedlejší pekárenské produkty, bisquit moučku, kvasnice, syrovátku, melasu, aj. Také menší podíl živočišných mouček a rybí moučky - ze sladkovodních ryb + tekutá játra a rybí tuk.
  • Charakteristika:  Krmné boilies - Ekonomik - Řepkové, je sestaveno ze směsi drcené řepky, obilovin, bisquitu, extrudů a také živočišných surovin. Boilies Ekonomik Smetanové má zeleno - žluto - hnědou barvu a charakteristickou vůni po řepce. Rozpustnost našich krmných boilies je v létě cca 3 - 6 hodin, v chladném období i více jak 8 hod.

V žádném případě nejde o výrobky s nižší surovinovou hodnotou, ale o plnohodnotné, surovinově bohaté směsi!

  • Možnosti použití:  Krmné boilies Řepkové je určeno především na vnadění kaprovitých ryb, ale velmi dobře i chytá, především v hlavní lovnou sezónu. Boilies Ekonomik je velmi výhodné používat při větším a dlouhodobějším zakrmování, nejen pro jejich nízkou cenu, ale že mají velmi rychlý nástup vnadícího efektu! 

Není také pravidlem, že musíte krmit tím, nač chytáte! Naopak, když nabídnete rybě mezi krmnými boilies něco úplně jiného, v podobě chytacího boilies, které je na atraktorově koncentrovanějším základu, jistě budete mít větší šanci na úspěch!

Dobrá rada:  Pokud Řepkové boilies skladujete déle a vyschne vám až příliš, namočte jej před nahazováním Cobrou na cca 2 - 3 minuty do vody a nechte okapat - ztěžkne a lépe pak létá. 

  • Skladování: Krmné boilies doporučujeme skladovat v tenších vrstvách na přepravkách pro ovoce a zeleninu, nebo naležato v rašlových (síťových) pytlech, do kterých je balíme, na vzdušném, suchém místě na podložce (paleta, karton aj.), kdy vysychají. Je však nutné občas ( cca 1x týdně ) s boilies pohnout, aby nevznikalo v meziprostorech mikroklima, vhodném pro růst plísní! Takto vydrží cca 6-8 měsíců od zakoupení u nás.

Ve vlhčím stavu jej uchovávejte v suchu a chladu cca do 12 °C.  Pokud jsou boilies hermeticky uzavřené, neměla by výrazně kolísat teplota okolí, aby se nerosily stěny obalu - riziko zaplísnění. 

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 5