Zboží 29 / 56

Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 12 mm, 150 g

Kód: SR13d041
Inovované složení pro r. 2016 ! Silná masová směs, nyní nově s vyšším podílem rybích mouček s kyselinou máselnou. Základem směsi je naše nejdéle používaná receptura, které nikdy nezklamala! Celosezónní použití! Tento průměr je vynikající na závody!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 12 mm, 150 g
Boilies - MASO & BUTYRIC - Ø 12 mm, 150 g

 

! Inovovaná receptura pro r. 2016, lepší poměr surovin !

Více rybích mouček + Butyric !

! Perfektní volba na závody a na "vychytralé kapry" !

 

  • Obsahuje: 18  druhů vnadících složek. Pojivem jsou čerstvá vejce. Převažují 4 druhy živočišných mouček - masová, rybí - lososová a sladkovodní, játrová a krevní moučka  (celkem 60 %  živočišných surovin ! ).

Dále obsahuje:  extrudované suroviny - pšenici, kukuřici, hrách, jáhly a ječmen. Dále pšeničné klíčky, krmné kvasnice, řepku, vedlejší produkty pekárenské výroby, krmnou mouku, melasu, rybí tuk, kyselinu máselnou, aj.

  • Charakteristika: Typická masová, silná bílkovinná boilies, s vysokým obsahem nejen masových mouček, ale i dvou druhů rybích mouček, rybího tuku a snadno rozpustných, extrudovaných surovin. Tato směs je velmi účinná nejen při lovu kaprů, ale také jeseterů, parem, sumců, aj.  Obsahuje 46 % bílkovin, 14 % tuku, a jen 2,0% vlákniny, takže je snadno stravitelná a pro ryby přitažlivá.

Boilies Maso a Butyric je tmavě šedé barvy, téměř až do černa, má výrazný masový pach s podtextem rozkládající se bílkoviny ( kyselina máselná ), díky vysokému obsahu kombinovaných živočišných surovin, které dávají tomuto boilies nezaměnitelný charakter. Ve vodě od povrchu postupně měkne, ale drží stále svůj tvar.

V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 2 - 4 hod. Záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!
  • Možnosti použití: Jak nám ukázaly léta sezón, jde o boilies vhodné pro celoroční rybolov, a to jak na chytání, tak i na vnadění. Průměr boilies 12 mm je velmi úspěšné při "jemném" rybolovu, na závodech a také pro ty, kdo nechtějí u vody sedět nečinně půl dne bez záběru. Vhodné i pro lov na feeder,  nebo i jako přísada do speciálních  method mixů. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástraha, doporučujeme jej obalit v našem práškovém Dipu kreveta s herinkem.  Jako posilovač chuti a pachu doporučujeme  namočit do Tekuté potravy Ryba - játra - krab, nebo některého našeho Boosteru . Doporučuji udělat více vrstev.

Boilies 12 mm můžete také prošít bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček.

  • Skladování: Boilies je konzervované a sušené. Nechcete-li jej mít vysušené na kost, nechte jej v neprodyšném obalu, v chladu a temnu do cca 12 °C ( sklep, chladnička, mražák, aj.) Takto vám boilies vydrží bez úhony min. 6 měsíců. Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v PVC sáčku a ještě teplém prostředí, cca nad 18 °C, riskujete po čase zaplísnění! Avšak 2-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v horkých dnech! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!
 

 

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 29 / 56