Zboží 9 / 40

Práškový Dip - BELACHAN a SÝR, 100 g

Kód: DIBLS20
Netradiční, ale velmi účinná kombinace fermentovaných krevet ( Belachanu ), natrávených jater a zrajícího sýru.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - BELACHAN a SÝR, 100 g
Práškový Dip - BELACHAN a SÝR, 100 g
 
Novinka podzimu 2014 !

! Ojedinělá kombinace přírodních natrávených surovin !

 

  • Charakteristika: Práškový dip Belachan a sýr obsahuje tyto hlavní složky: specifický asijský výrobek - fermentované krevety, tzv. Belachannatrávená prášková játrarozpustný rybí protein a přírodně identické sýrové aroma. Na tento mix surovin ryby prokazatelně velmi dobře reagují, což máme sami ověřeno z vlastních dlouhodobých zkušeností při testech i na závodech, kde jsme Belachan používali.

Práškový dip Belachan a sýr má osobitý rybo-sýrový pach a světle šedo-hnědou barvu po převládajících surovinách. Ve směsi je dále sušené mléko, kvasnice, syrovátka a další snadno rozpustné suroviny.

 
Tip na použití: Práškový dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Má všestranné použití, ideální je však na rybí výrobky! Dip Belachan a sýr díky svému složení vytvoří ve vodě gelovou vrstvu, která je velmi dobře soudržná, přitom ale propustí veškeré snadno rozpustné látky do okolí. Suché boilies a pelety lze namočit na cca 1 minutu do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté opět ponořit do vody, po chvilce vytáhnout a zase dobře obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 

Uskladnění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez uzavřeného obalu.

Dobře uzavřený, v suchu a  temnu vydrží dip min. 12 měsíců !  

 


     
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 40