Zboží 1 / 5

Granule - KUKUŘIČNÉ - Ø 8 mm, 1 kg

Kód: GKKC80
Tepelně zpracováné a pogranulované kukuřičné klíčky. Polotučný produkt. Výborné pro plošné vnadění, do PVA a method mixů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule - KUKUŘIČNÉ - Ø 8 mm, 1 kg
Granule - KUKUŘIČNÉ - Ø 8 mm, 1 kg

 

Velmi atraktivní a chutná surovina pro ryby !

! Vynikající pro přímé vnadění !

 

  • Složení:  Extrudované kukuřičné klíčky. Obsah některých živin:  bílkoviny ( NL ) 16 %,  klíčkový olej 12 %, škrob 3,5 %, vláknina 7 %,
  • Charakteristika: Granulovaná směs extrudovaných kukuřičných klíčků do granulí o průměru 8 mm. Extrudované suroviny jsou takové, které se zpracovávají na speciálních strojích (extruderech), kde se krátkodobě (šokově) za vysoké teploty a tlaku (130 °C a 4-6 atmosfér)  "uvaří". Dojde přitom k plastifikaci ("ztekucení") škrobů, zkrácení bílkovinných řetězců a likvidaci antinutričních látek( snižujících využití živin ), a také bakterií, kvasinek a plísní.

Díky tepelnému zpracování extruzí se plně rozvinou pachové a chuťové složky, kterých mají kukuřičné klíčky hojně díky vyššímu obsahu oleje. Navíc takto upravené suroviny jsou až o 30 % více stravitelnější, ale především chuťově výraznější a přitažlivější !

Barva granulíextrudovaných kukuřičných klíčků je žlutá, s velmi příjemnou olejnatou vůní. Je to vynikající pachový a chuťový atraktor pro ryby. V této úpravě je výborným doplňkem do krmítkovek a method mixů, pro výrobu krmných koulí, pro plošné krmení a také do PVA. Ryby na klíčkové, kukuřičné granule velmi dobře reagují už při teplotě vody nad 12 °C.

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu! Uchovávejte v chladu do cca 15 °C a suchu! Skladujte dobře uzavřené a chraňte před moly. Pokud vám granule moly napadnou, co nejdříve je skrmte rybám.


  •  
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 5