Zboží 14 / 19

Toustovaný hrách, 1 kg

Kód: SR11a0912
Tepelně upravená -pařená a následně na tenko mačkaná zrna sladkého, zeleného hrachu. Opomíjený a přesto vynikající vnadící doplněk! Ryby vařený hrách zbožňují!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Toustovaný hrách, 1 kg
Toustovaný hrách, 3 kg Toustovaný hrách, 3 kg Kód: SR11a0822  
Toustovaný hrách, 1 kg
  • Charakteristika:  Toustováná zrna = tepelně upravená - pařená ( krátkodobě, přehřátou párou, při 130 °C ) a následně mačkaná celá zrna zeleného hrachu do tenkých lupínků - vloček. Takto upravená surovina má vysokou krmnou i vnadící hodnotu. V krmítkových směsích, nebo method mixech udělá pěknou, hrubou strukturu a ve vodě mnohem rychleji uvolňuje své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno. 

 

  • Možnosti použití:  Je zajimavé, jak je takto upravený hrách ve sportovním rybolovu opomíjen! Tepelně upravený je pro ryby vynikajícím krmivem i vnadidlem s vysokým obsahem bílkovin. Hrách je po spaření a mačkání velmi dobře stravitelný, nebobtná, je výrazně aromatický a sladký, což ryby zbožňují!

 Jako přísada do hrubších krmítkových směsí, nebo method mixů. Dá se použít i přímo na vnadění místo máčeného, či vařeného hrachu, bez předchozího namáčení. Ve vodě díky tepelné úpravě ihned pracuje! Dlouhodobým namáčením by se jen zbytečně zrna vyluhovávala! Před vlastním použitím je ale dobré jej zavlhčit, rychleji pak klesá ke dnu. Výborné na závody, nebo masivní krmení partiklem. Ještě lepší je kombinace s toustovanou kukuřicí a pšenicí !

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 19