Nejžhavější novinka!

  ! PVA mixy a náplně !

     Bohaté na suroviny

     Rychlý vnadící efekt

       Perfektní účinek

            Super cena

Odběr novinek
Domů /

Extrudovaný pšeničný šrot, 1 kg

Kód: EPR11a071
Tepelně upravená-extrudobaná a následně jemně šrotovaná pšenice. Vynikající přísada do boilies, chytacích těst, krmítkových směsí, method mixů, aj. Výborné plastifikační vlastnosti v těstě! Ve vodě se dobře vyluhovává!

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Extrudovaný pšeničný šrot, 1 kg
Extrudovaný pšeničný šrot, 1 kg

 

 Výnikajicí pojivové, plastifikační a vnadící vlastnosti !

 

  • Složení:  Extrudovaná a pak jemně šrotovaná pšeničná zrna.
  • Charakteristika:  Extrudované suroviny jsou takové, které se zpracovávají na speciálních strojích (extruderech), kde se krátkodobě (šokově) za vysoké teploty a tlaku (130 °C a 4-6 atmosfér)  "uvaří". Dojde přitom k plastifikaci ("ztekucení") škrobů, zkrácení bílkovinných řetězců a likvidaci bakterií, kvasinek a plísní. Extrudovaný pšeničný šrot je vyjímečný do surovin tím, že jde o tepelně opracovaná zrna pšenice a ne jen jejich dužiny - mouku! Tak jsou zachovány všechny její chuťové i pachové vlastnosti!
Extruzí upravené suroviny jsou pro ryby o 30 - 40 % více stravitelnější, ale především chuťově výraznější a přitažlivější ! Extrudovaný pšeničný šrot má strukturu hrubé, krupicové mouky, s obsahem jemných plev - slupek. V těstě je dobře plastický, soudržný a ve vodě mnohem lépe uvolňuje pachové a chuťové látky, právě díky tomu, že buněčná struktura škrobových zrn je již tepelně narušena.
 
  • Použití:  Extrudovaná, šrotovaná pšenice, by neměla chybět především v žádném boilies či těstu pro chytání i vnadění ryb ! Dá se použít jako základ pro výrobu těsta na boilies, kde se může dát 20 - 30 % z celkového obsahu. Těsto je pak dobře tvárné a plastické. Pokud chcete ještě jemnější strukturu, přesejte šrot např. na zednickém sítě ( oka 2 mm ), nebo na velkém kuchyňském sítu na těstoviny. Oddělíte tak zbytky slupek a šrot bude jemnější.

 Neupravený extrudovaný pšeničný šrot, tzn. bez osívání, je výborný jako přísada do krmítkovek, nebo method mixů !

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Krmné pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Krmné pelety - RED HALIBUT + KREV, 10 kg Kód: KR-RHK212
Krmné pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 10 kg Krmné pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 10 kg Kód: SR12e05a03
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.