Nejžhavější novinka!

  ! PVA mixy a náplně !

     Bohaté na suroviny

     Rychlý vnadící efekt

       Perfektní účinek

            Super cena

Odběr novinek
Zboží 17 / 20

MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g

Kód: MPPL19
Peletky o průměru 8 mm. Vařený výrobek pro psy s rybím masem a lososovým olejem. Určeno jako odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g
MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená, maso-rybí směs pro psy !

  ! Určeno jako odměna při intenzivním výcviku !

 

  • Složení : Hovězí a vepřová masová moučka, krmné hovězí škvarky nesmažené. Syrové rybí maso - žralok a treska. Natrávená játra, sušená plná krev, lososová moučka, přírodní hovězí kolagen, extrudovaná pohanka a kukuřičné klíčky, jablečná dřeň, vařená rýže, sladový květ, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 30 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4 %, Cukr 1,5 %, NaCl 0,6 %.  Energetická hodnota:   14,70  MJ / kg 

  • Charakteristika :  Minipeletky 8 mm, to je vařený pamlsek pro z masové směsi, na základě sušené masové moučky, syrového rybího masa, hovězí škvarkové drťě, natrávených drůbežích jater a bezlepkových pojiv. Pamlsek je tvarovaný do peletek o průměru 8 mm a délky cca 8 - 13 mm. Směs obsahuje 60 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené bezlepkové rostlinné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu, ( který pes nepříliš dobře tráví! ). Pamlsek má tmavě hnědou barvu a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 

Minipeletky 8 mm nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Mají proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme! Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

  • Možnosti použití:   Minipeletky 8 mm jsme vyvinuli jako drobný pamlsek vhodný pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení i když použijete hodně kusů. Peletky používejte pouze jako pamlsek, nebo při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna, nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučujeme do 6 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu do 10 °C, nejlépe v chladničce. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 17 / 20