Odběr novinek
Zboží 21 / 38

KONOPNÉ OTRUBY - Jemně mleté - pro psy, 1 kg

Kód: KOM10
Sypké doplňkové krmivo z jemně mletých slupek a částí jader semene konopí setého. Určeno pouze jako přiloha k syrovému i vařenému masu nebo granulím. Nekrmit samostatně! Více informací v "Popisu výrobku".

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

KONOPNÉ OTRUBY - Jemně mleté - pro psy, 1 kg
  • ! Nekrmit samostatně !

     Určeno jen jako doplňková příloha k masu či granulím !

    Vynikající zdroj vitamínů, minerálů, vlákniny a nenasycených mastných kyselin !

     

  • Obsahuje :  Jemně mleté slupky a části jáder ze semen konopí setého. Bez dalších příměsí jných surovin.

 

Doporučuji spotřebovat cca do 8 měsíců od nákupu. 

Obecně se k masu konopné otruby přidávají v objemu cca 5 %  ( 50 g na 1 kg masa ).  Záleží také na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, může se dát otrub až do 10 % z hmotnosti krmné porce. Pokud jsou jen přídavkem k jiné rostlinné složce, dejte jich jen do 5%.

Doporučujeme odzkoušet také to, jak velké množství konopných otrub je pes vůbec ochoten sežrat. Začněte proto s malými dávkami, cca 3 % otrub ( 30 g ) na 1 kg krmiva.

Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Toto doplňkové krmivo je vhodné pro menší, střední a velká plemena, pro zdravé psy, mladého až pokročilejšího věku. U velkých plemen a psů ve vysoké zátěži doplňkové krmivo nenahradí nadprůměrnou potřebu specifických živin, např. vitamínů a minerálů !

Dávkování: 

Výživnou hodnotu Konopných otrub zvyšuje jejich jemnné pomletí na kamenných mlýnech. Mají velmi vysoký obsah minerálních látek ( železo, hořčík, mangan, fosfor, aj. ) a vitamínů - především B9 ( kyselina listová ). Mají tmavou, zeleno-hnědou barvu a jemnou specifickou vůni.

Konopné otruby jsou určené pro krmné účely, získávají se výhradně z rostlin konopí 
setého, neobsahují THC, ani jiné psychotropní látky ovlivňující vědomí.

Doporučené použití:  Konopné otruby jsou pouze doplňkem k masité stravě při tzv. BARFování nebo ke granulím. Ideální je zalít lehce otruby lososovým nebo konopným olejem. Nekrmte otruby samostatně, pes je asi ani nebude chtít sólo žrát, ale kdyby náhodou ano, mohly by způsobit trávicí potíže díky vysokému podílu rostlinné vlákniny - zácpa. 

Obsah přirozených živin:   

Bílkoviny 18 %, tuk 9 %, vláknina 66 %, sacharidy 2 %, popel 10 %. Vlhkost 8 %,

Energetická hodnota ve 100 g:  1193 kJ / 291 kcal

Charakteristika: Jde o jemně pomletý obal se zbytky jádra konopného semínka. Tato sypká směs je skvělým zdrojem přírodní nerozpustné vlákniny, nutné pro správnou peristaltiku ( mikropohyb ) střev, nutnou pro kvalitní trávení i vylučování. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu psa od usazených zbytků potravy.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 21 / 38