Odběr novinek

Krmiva a směsi pro rybolov

 

! VÍTÁME VÁS - NACHÁZÍTE SE NA STRÁNKÁCH B2B KRMIVA HULÍN - VELKOOBCHOD !

Stránky jsou určeny pouze pro obchodníky !

 

Zde najdete naše výrobky a některé suroviny, které nabízíme pro další prodej do kamenných obchodů, nebo eShopů se sportovním rybolovem, nebo krmivy pro domácí zvířata. V detailu zboží uvidíte vaši cenu a cenu doporučenou pro prodej, ve většině případů je to stejná cena, jakou máme my na našich stránkách pro konečné zákazníky. Je však na vás jakou cenu si na zboží stanovíte.

Nabízíme velikosti balení vhodná pro MO v kamenných prodejnách. Stránky jsou ve vývoji a nebráníme se žádným změnám v balení, pokud budou pro vás ( ale také pro nás ) výhodné.

Veškeré zboží rozesíláme kurýrními službami PPL a IN TIME. Protože mnozí z vás budete mít dopravu zdarma, tak pro naše technické zjednodušení provádíme výběr kurýra sami, podle hmotnosti zásilky.

Dopravu zdarma, jen za cenu balného ( což je cena obalového materiálu ) získáte při odběru zboží nad 2800,- vč. DPH a hmotnosti do 50 kg. Pokud přesáhne zásilka 50 kg bude doprava účtována dle ceníku, který najdete zde:  https://www.b2b.krmivahulin.cz/doprava-cr/

Platbu můžete uskutečnit také on-line, a to kartou, nebo převodem na účet. U platby na dobírku účtujeme 30,- a je možno platit kartou u kurýrni služby PPL i IN TIME.

Objednávky uskutečňujte pouze prostřednictvím tohoto eShopu. Pokud jste něco zapomněli do objednávky napsat a zjistíte to ihned po odeslání, pošlete další objednávku a do poznámky napište, že jde o doobjednání, přiřadíme je k sobě. Pokud to zjistíte později, zavolejte nám na expedici: Tel. 603 805 809 a nahlašte tam, co potřebujete ještě doplnit.

Jelikož jde o zkušební provoz našich VO stránek, jistě se v nich najdou nějaké nesrovnalosti. Pokud na ně příjdete, budu rád, když mi dáte vědět na mail: krmiva.hulin@seznam.cz

Hodně obchodních úspěchů s naším zbožím, vám za celý tým Krmiva Hulín přeje ing. Roman Küršner

 

 


Vyberte podkategorie KRMIVA PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV :