BOILIES DUMBELS

(1)

 

Dumbels boilies je mezi rybáři zažitý a známí výraz pro boilies oválného tvaru s rychlejším rozpadem a intenzivnějším vnadícím efektem. Směs na výrobu Dumbels-ek je sestavená z tříděných, velmi kvalitních surovin a obsahuje také vyšší podíl speciálních, rychle rozpustných produktů a tím i atraktorů. Jsou určeny především pro použití jako nástraha. Dumbels boilies je vyráběno specifickým...

postupem, takže ve výsledku je měkčí, pružné a velmi dobře se dá propíchnout jehlou i samotným háčkem. Přitom ale jeho rozpustnost se dá počítat na hodiny, dle velikosti a teploty vody. Tím, že není tak utažené jako boilies, uvolňuje do vody také rychle všechny rozpustné látky, které obsahuje.

Menší průměry se mohou napíchnout přímo na háček, nebo provléct nití, jako u rohlíkáčů, a chytat pak klasicky na položenou, nebo i plavanou.  Větší průměry je lepší používat v sestavě "na vlas", jako klasické boilies. V neposlední řadě je to jiný tvar, než na mnoha vodách rybami již značně "okoukaná" kulička boilies. Máme jednoznačně odpozorováno, že mnohdy mají Dumbles boilies mnohem větší úspěšnost na stejné vodě, než boilies stejné příchutě.

Takže vyzkoušejte a uvidíte !