Zboží 2 / 58

Boilies - BARBAROSA - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: BOIBAR30
S přírodním kořením, velmi kvalitní a účinné.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - BARBAROSA - Ø 30 mm, 1 kg
Boilies - BARBAROSA - Ø 30 mm, 1 kg

 

 

Velmi atraktivní a účinné složení s perníkovo - masovou kombinací !

 

  • Obsahuje: 20 druhů velmi kvalitních, středně šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv pro ryby. 

Dále směs obsahuje:  Hydrolyzovaný protein, rybí moučky, enzymaticky upravená játra, natrávený sojový protein, vaječnou bílkovinu, expandovanou ochucenou rýži, kvasnice, ovocné cukry, směs přírodních bylin a koření!

  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní typ boilies s těstem na základě kombinace sladkých, mléčných a masových produktů, s přídavkem tepelně opracovaných škrobových surovin, natrávených bílkovin a rostlinných olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6). Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, které jsou obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato širokospektrální kombinace přírodních chutí a vůní je pro ryby opravdu velmi atraktivní!

Boilies jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlé chytání. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 20 °C ) vydrží 8 - 10 hod., od teploty vody 22 °C a více cca 6 - 8 hod. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou vůní po perníku pocházející z originálních bylin a koření.

 
Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata, pouze přírodní suroviny.
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Boilies se použivají především jako chytací na velké ryby, nejlépe macerované a dipované, nebo příležitostně i jako vnadící. Ověřená účinnost je od jara do podzimu, do minimální teploty vody cca 13°C. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!

 

  • Skladování:  Boilies je  konzervované a částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony i několik měsíců. Pokud jej ale necháte "měkké" doporučuji jej mít při teplotě do cca 12 °C. To platí pro dlouhodobé skladování v neprodyšném obalu - více než 3 měsíce! 1-3 týdenní přepravu uzavřené v PVC sáčcích na rybářských výpravach, boilies vydrží bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Kód: BSVM12
TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml Kód: TP2031
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 58