Odběr novinek

Boilies - BARBAROSA - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: BOIBAR30
S přírodním kořením, velmi kvalitní a účinné.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies - BARBAROSA - Ø 30 mm, 1 kg

 

 

Velmi atraktivní a účinné složení s perníkovo - masovou kombinací !

 

  • Obsahuje: 20 druhů velmi kvalitních, středně šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv pro ryby. 

Dále směs obsahuje:  Hydrolyzovaný protein, rybí moučky, enzymaticky upravená játra, natrávený sojový protein, vaječnou bílkovinu, expandovanou ochucenou rýži, kvasnice, ovocné cukry, směs přírodních bylin a koření!

  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní typ boilies s těstem na základě kombinace sladkých, mléčných a masových produktů, s přídavkem tepelně opracovaných škrobových surovin, natrávených bílkovin a rostlinných olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6). Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, které jsou obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato širokospektrální kombinace přírodních chutí a vůní je pro ryby opravdu velmi atraktivní!

Boilies jsou pojeny vejci a pařené v páře, čímž si udrží maximum přirozených chuťových i pachových látek. Tyto boilies jsou určeny pro rychlé chytání. V chladnější vodě ( do 12 °C ) vydrží i více jak 12 hodin, v teplejším období ( voda 15 - 20 °C ) vydrží 8 - 10 hod., od teploty vody 22 °C a více cca 6 - 8 hod. Doba rozpustnosti záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času, což hodně rybářů nebere v potaz a přisuzují rychlou rozpustnost špatné kvalitě boilies! Kuličky mají skořicově hnědou, přirozenou barvu po použitých surovinách s velmi příjemnou vůní po perníku pocházející z originálních bylin a koření.

 
Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata, pouze přírodní suroviny.
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Boilies se použivají především jako chytací na velké ryby, nejlépe macerované a dipované, nebo příležitostně i jako vnadící. Ověřená účinnost je od jara do podzimu, do minimální teploty vody cca 13°C. Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů (je i ve stejné příchuti), které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.