Odběr novinek

Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 1 kg

Kód: SR13b05z1
Výrazně sladké boilies s přírodními cukry, škroby, mléčnými a natrávenými bílkovinami, a spoustou tepelně upravených surovin!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies - SMETANOVÉ - Ø 30 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje:   19 druhů středně hrubě šrotovaných vnadících složek, pojivem jsou čerstvá vejce. Základem je 6 druhů extrudovaných (tepelně upravených) surovin (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby). 35 % směsi zabírají živočišné produkty, a to i hydrolyzované či natrávené.

 Dále obsahuje expandovanou rýži, tepelně upravený sojový šrot, pařenou kukuřici, hydrolyzovaný protein, olejniny, řepku, kukuřičný klíčkový olej, řepkový olej, syrovátku, kvasnice, aminokyseliny, melasu, aromatizovaný sirup, přirozené smetanovomáslové aroma atd. 

  •  Charakteristika:   Jde o boilies pro "rychlejší chytání", tedy hlavně pro ty rybáře, kteří chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je to typický sacharidový, tj. "sladký", mnohadruhový boilie, složený ze surovin, jenž mu dávají přirozenou, intenzivní, sladkou chuť i vůni. Používáme proto pouze přírodní cukry z potravinářského průmyslu - sacharózu, fruktózu a glukózu! Na tyto přirodní cukry nejenže ryby velmi dobře reagují, protože jsou obsaženy i v přirozené potravě ryb, ale jsou i snadno rozpustné ve vodě, a tím mají i rychlý vnadící účinek. Ve směsi jsou i enzymaticky natrávené bílkoviny a hydrolizovaný tuk, čímž se velmi zvýrazní vnadící efekt. Směs tukujeme klíčkovým olejem z kukuřice a také řepkovým olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, který si zachovává přirozené přírodní aroma i chuť!  

Boilies má žlutou barvu, výraznou sladkou vůni po smetaně s melasou. Ve vodě od povrchu postupně měkne, v chladnější vodě vydrží více jak 15 hodin,  v teplém období asi 8 – 10 hod. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie na třetinu!

Směs neobsahuje umělá barviva ani syntetická aromata!
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Boilies se použivají při lovu velkých kaprů a k selekci záběrů menších ryb. A to buď jako chytací, nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící – zde je vhodné je více vysušit !  Doporučuji k těmto boilies přikoupit některý z našich boosterů , které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Chytací boilies doporučuji obalit v některém z našich práškových dipů  (i stejné příchutě), nebo v obalovacím těstě. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte významě dobu rozpadu!
  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.