Zboží 4 / 17

Tekutý dip - MASO & BUTYRIC, 80 ml

Kód: DTB1010
Tekutý dip s kombinací krve, rybího proteinu a kyseliny máselné. Celoroční vnadící účinek! Velmi intenzivní pach ( ... smrad ! ) .

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekutý dip - MASO & BUTYRIC, 80 ml
Tekutý dip - MASO & BUTYRIC, 80 ml

 

 

Mezi rybáři velmi oblíbený "páchnoucí " dip s vysokým vnadícím efektem !

! Účinek potvrzen mnoha zákazníky !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje sušenou krev, rybí protein, butyric - kyselinu máselnou, aj.  Jde o bezvodý produkt s výrazným pachem rozkládajícího se masa! Tento mix surovin dává dipu opravdu specifický a silný pach - smrad, na který ryby prokazatelně velmi dobře reagují. A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad, ztužovačů a jen s přemírou barvy a přidaných aromat!

 

  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

Před použitím nutno dobře protřepat! Mikro krystalky krve se usazují na dně!

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 17