Nejžhavější novinka!

                 BOILIES

 

   KRILL SE ŠVESTKOU

     

            ! Novinka 2017 !

 

Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

Odběr novinek
Zboží 29 / 41

TEKUTÝ POSILOVAČ, 100 ml

Kód: TP2030
Levný, rychlý, účinný! Oproti dipům se rychleji vsakuje a výrazně zvyšuje povrchový vnadící efekt! Posilovače jsou výborné především na pelety, granule, foukačky, aj.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty TEKUTÝ POSILOVAČ, 100 ml
TEKUTÝ POSILOVAČ, 100 ml

 

Tekuté posilovače vznikly ze zkušeností našich závodníků !

! Testováno rok na různých závodech !

 

  • Charakteristika: Tekuté posilovače v balení 100 ml, s vyšší hustotou a dobrou vsakovatelností do pórovitých a suchých povrchů. Obsahují pouze krmivářské, nebo potravinářské koncentráty. Jde o specifickou polotekutou suspenzi různých surovin na speciálním krmivářském nosiči. Neobsahují žádné syntetické doplňky! Dle daného druhu jde např. o ovocné mixy, s vysokým podílem jednoduchých cukrů, nebo extrakty z rostlinných, živočišných, či mořských surovin. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné produkty, bez umělých sladidel, ztužovačů a s přemírou barvy a přidaných aromat!

 

  • Možnosti použití:  Tekuté posilovače mají celosezónní použití. Jsou perfektní především pro naše pelety feeder, chytací pelety, granule, ale také i na hodně vysušené boilies. Nebojte se jej použít i na PVA nástrahy, např. s mikrogranulemi, zavěšené pod háčkem. Nerozpouští jej! 

Posilovač je dodáván v lahvičkách s uzavíratelným, dávkovacím uzávěrem, pro snadnou aplikaci přímo na výrobky. Je však lepší výrobky určené jako nástraha nechat několik desítek minut až hodin macerovat v posilovači, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Mohou tak být i několik dnů! Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 29 / 41