Zboží 5 / 38

Tekutý dip - AMUR - Sladká kukuřice s ovocem, 80 ml

Kód: DTA1040
Tekutý dip s kombinací kukuřičného extraktu a potravinářského ovocného koncentrátu. Vynikající výsledky v chladném období - ale i v létě při lovu na hlubině.

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekutý dip - AMUR - Sladká kukuřice s ovocem, 80 ml
Tekutý dip - AMUR - Sladká kukuřice s ovocem, 80 ml

 

 

Tento dip vznikl dle zkušeností našich testerů !

! Testován i při rybolovu v zimě !

 

  • Charakteristika: Tekutý nasládlý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje ovocný koncentrát používaný v potravinářství. Jde o bezvodý, zahuštěný, filtrovaný, ovocný mix, s vysokým podílem fruktózy a glukózy = jednoduché ovocné cukry - fruktóza má 3x vyšší sladivost než klasický řepný cukr (sacharóza) ! Dále obsahuje průmyslově upravený extrakt z vařené kukuřice. Tento mix surovin dává dipu také charakteristickou vůni. Taktéž obsahuje speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje, na který ryby prokazatelně dobře reagují. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a jen s přemírou barvy a přidaných aromat!

 

  • Možnosti použití:  Dip Amur - Sladká kukuřice - má celoroční použití, ale svým složením a obsahem snadno rozpustných, těkavých látek je předurčen hlavně pro chladné období brzkého podzimu až pozdního jara. Je vhodný především pro naše výrobky řady Amur, které i ve velkém chladu spolehlivě chytají, ale také pro sladký typ Smetana, nebo Barbarosa.  Nebojte se jej použít netradičně i na jakékoliv jiné typy boilies či pelet!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, ( ideální je samozřejmě Amur ), které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 12:07 Datum: 16.08.2013
Tento dip na amura je parádní. Krásně voní a amuři nemohou odolat.
Zboží 5 / 38