Odběr novinek
Zboží 20 / 35

Tekutý dip - KARIBIK - Ryba s orient. kořením, 80 ml

Kód: DTK1200
Tekutý dip doplňující naši druhou nejprodávanější řadu výrobků - Karibik. Dá se však kombinovat i s jinými typy výrobků, dle vlastních zkušeností.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Tekutý dip - KARIBIK - Ryba s orient. kořením, 80 ml

 

 

Tento typ dipu používají náše týmy také na rybářských závodech !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, zrnitější strukturou a velmi dobrou přilnavostí k nástraze. Obsahuje mix velmi jemných rybích produktů a orientálního koření, které dává dipu také vůni i barvu + specifickou kombinaci pravých přírodních cukrů a rafinací neupraveného krmivářského produktu, vznikajícího při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a jedlé suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a zahušťovadel s přemírou barvy a esencí!
  • Možnosti použití: Dip Karibik má celosezónní použití, kdy svým složením a obsahem snadno rozpustných, pálivých, kořeněných extraktů je předurčen pro období od brzkého jara, až do pozdního podzimu. Je vhodný především pro naše výrobky řady Karibik, které pak spolehlivě chytají, ale dá se použít i na jiné typy. Nebojte se jej použít netradičně na Barbarosu, Játra i ostatní druhy.

 Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, nejlépe opět Karibik - není však podmínkou, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 20 / 35