Zboží 34 / 38

Tekutý dip - OLIHEŇ - S ananasem, 80 ml

Kód: DTO1050
Tekutý dip s kombinací olihňového a ananasového koncentrátu. Vše přírodně identické. Vysoký vnadící účinek po celý rok, ale především v chladném období!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekutý dip - OLIHEŇ - S ananasem, 80 ml
Tekutý dip - OLIHEŇ - S ananasem, 80 ml

 

 

Velmi oblíbený dip s vysokým vnadícím efektem !

! Účinek především v chladném období !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí. Obsahuje olihňový a ananasový koncentrát, používány v krmivářském průmyslu, aj.  Jde o bezvodý produkt s olinovo ananasovým pachem. A jako ostatní naše tekuté dipy, obsahuje i tento speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní, krmivářské suroviny, bez umělých přísad, ztužovačů a jen s přemírou barvy a přidaných aromat!

 

  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Alternativy a podobné
S tímto zbožím kupují
Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Boilies - Sada Víkend Mini -, Amur Kód: BSVM12
TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml TEKUTÝ POSILOVAČ, 250 ml Kód: TP2031
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 34 / 38