Zboží 28 / 38

Tekutý dip - PATENTKA - S játry, 80 ml

Kód: DTP1090
Tekutý dip s přídavkem rozmixovaných patentek a nítěnek ! Účinek zaručen ryze přírodní přísadou! Dá se kombinovat prakticky se všemi typy krmných nástrah.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekutý dip - PATENTKA - S játry, 80 ml
Tekutý dip - PATENTKA - S játry, 80 ml

 

 

Tento typ dipu používá náš firemní tým také na rybářských závodech !

! Opět specialita šéfa našeho profi závodního týmu !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip masového typu s vysokou hustotou a velmi dobrou přilnavostí k nástraze. Obsahuje mixované a přefiltrované celé patentky a nítěnky spolu s extraktem z čerstvých jater. Tato směs dává dipu také vůni i barvu. Nosičem je specifická kombinace přírodních cukrů a vedlejšího produktu vznikajícího při rafinaci řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a zahušťovadel s přemírou barvy a esencí!

 

  • Možnosti použití: Dip Patentka má celoroční použití, ale svým složením a obsahem extraktu z pravých patentek a nítěnek je ideální pro hlavní rybolovnou sezónu od časného jara po pozdní podzim. Především se hodí pro naše výrobky řady Maso, Játra, Ryba, Halibut, které přes sezónu spolehlivě chytají, ale také pro ostatní kořeněné i sladké typy, jako např. Ornela, Barbarosa, Artemis. Nebojte se jej použít netradičně i na Amura, nebo Smetanu!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty !

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 28 / 38