Zboží 2 / 5

Granule - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - Ø 8 mm, 1 kg

Kód: GA80
Bohatá směs na extrudované suroviny s významným podílem přírodních cukrů, ovocné dřeně, mléčných bílkovin, kvalitní masové moučky a CSL ( fermentovaný kukuřičný sirup )!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - Ø 8 mm, 1 kg
Granule - AMUR + SLADKÁ KUKUŘICE - Ø 8 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje: 20 druhů vnadících složek. Převažuje speciálně tepelně upravená, mačkaná a pak hrubo mletá kukuřice, sója a hrách.
 Dále obsahuje: Extrudovanou kukuřici, hrách a pšenici, vojtěškovou moučku, mrkvovou a jablečnou dřeň, kukuřici, obiloviny, olejniny, krmné kvasnice, hydrolyzovaný tuk, masovou moučku, enzymaticky narušený protein, syrovátku s kokosovým olejem, aminokyseliny, melasu, řepkový olej, aj. 
 
Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata!
  • Charakteristika: Velmi bohatá směs na vysokoenergetické suroviny s důrazem na tepelně opracovanou kukuřici a olejniny, které jsou jednoznačně přednostní a oblíbenou potravou kapra a amura. Silné tukování směsi rostlinným olejem, ovocná dřeň, cukry a mléčné bílkoviny, pak podtrhují její atraktivitu pro kaprovité ryby. 
Průměr granulí je 8 mm (vhodné pro lov i na tekoucích vodách) a délka 25 – 40 mm. Granule mají přírodní nazelennalou barvu a v teplém prostředí mají výraznou sladkou vůni po kukuřici, syrovátce a smetaně,
  • Možnosti použití:   Granule 8 mm je výhodné použít při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry, nebo amury, případně spolu se sypkou Krmítkovou směsí AMUR se sladkou kukuřicí nebo Krmítkovou směsí Smetana s melasou
    Amur i kapr s oblibou vyhledává místa, s hojností potravy a upřednostňuje hlavně kukuřici. To je dobře známé z chovných rybníků. Stejně dobře na  vnadění 8 mm granulemi reagují na řekách i parmy.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 5