Odběr novinek
Zboží 1 / 3

Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER EF, 4 x 500 g

Kód: PKG20
Vysoce bílkovinné peletky, vhodné pro kaprovité ryby v bazénech. Velmi výživné s vysokou stravitelností! Nerozpouští se! Výroba Coppens Holandsko.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER EF, 4 x 500 g
Plovoucí krmivo - CARPCO GROWER EF, 4 x 500 g

 

! Vynikající bílkovinné krmivo pro kaprovité ryby v bazénech !

Doporučujeme !

 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, pšeničný gluten, kvasnice, palmový olej, aj.
  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 42 %, tuk 12 %, vláknina 1,9 %, vitamínový a minerální premix + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Vysoce kvalitní, bílkovinné, plovoucí krmivo v kuličkách o průměru 3 mm, nebo 6 mm. Je vyrobeno extruzí z bílkovinné směsi, určené  pro všechny druhy kaproviých ryb chovaných v zahradních bazénech a jezírkách. Bez zvýrazňovačů barev. Vhodné také pro větší plůdek kaprovitých ryb v rybníčcích. Jde o kompletní krmivo, dodávající veškeré potřebné živiny, nutné k dobrému růstu. Vynikající také pro rekonvalescenci obsádky po zimních měsících. Krmivo má vysoký obsah bílkovin a ideální poměr tuků a škrobů, nutných pro intenzivní výživu kaprovitých ryb v okrasných nádržích, bez přirozené potravy. Peletky jsou plovoucí, vydrží na hladině po mnoho hodin! Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné! Takže i nejmenší rybky je bez problému sežerou. Krmivo není barveno ani aromatizováno, vše jsou pouze přírodní suroviny.
  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí! Je dobré krmit do rámečku, aby se krmivo nerozplavávalo po celé hladině. Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace).
 Doporučená doba spotřeby:  6 měsíců od zakoupení!
 
 
Specifikace
Váha 2 kg
S tímto zbožím kupují
Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens, 5 kg Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens, 5 kg Kód: BRM403
Krmivo pro plůdek - Premium Select, 5 kg Krmivo pro plůdek - Premium Select, 5 kg Kód: K0004
Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Kód: KPKH12
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 3