Nejžhavější novinka!

 PELETY BOILIES TYPU

  POMERANČ a CHILLI 

      

       ! Novinka 2017 !

 

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

Odběr novinek
Zboží 3 / 4

Plovoucí krmivo - EXTRA FLOAT - 4 mm, 4 x 500 g

Kód: PKEX40
Tukované, bílkovinné krmivo vhodné pro kaprovité i lososovité ryby v intenzivních chovech, nebo v okrasných bazénech. Velmi výživné s vysokou stravitelností! Nerozpouští se, jen změkne a drží tvar.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí krmivo - EXTRA FLOAT - 4 mm, 4 x 500 g
Plovoucí krmivo - EXTRA FLOAT - 4 mm, 4 x 500 g

 

! Vynikající plovoucí, bílkovinné krmivo pro bazénové ryby !

Doporučujeme i pro přikrmování lososovitých ryb !

 

  • Složení: Pšenice a její produkty, rybí moučka, hydrolysovaný rybí protein, krevní moučka, kukuřičný a pšeničný gluten, kvasnice, rybí tuk, minerální a vitamínový premix, aj.

Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 42 %, tuk 12 %, vláknina 4 %, popeloviny 4 %. Vitamíny: A - 10.000 Mj, D3 - 1.000 Mj, E - 100 mg. Energetická hodnota - 20,05 MJ.

  • Charakteristika: Vysoce kvalitní, bílkovinné, plovoucí krmivo v kuličkách o průměru 4 mm. Je vyrobeno extruzí z bílkovinné směsi, vhodné  pro všechny druhy kaprovitých ryb chovaných v zahradních bazénech a jezírkách. Bez zvýrazňovačů barev. Jde o kompletní krmivo, dodávající veškeré potřebné živiny, nutné k dobrému růstu. Vynikající také pro rekonvalescenci obsádky po zimních měsících.

Krmivo je vhodné i pro pstruhy duhové v prostředí s menším podílem přirozené potravy, díky vysokému obsahu bílkovin. Peletky jsou plovoucí a vydrží na hladině po mnoho hodin. Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné, takže i menší rybky je pak bez problému sežerou.

Dobrá rada:  Nehažte plovoucí krmivo na volnou hladinu, rozplave se na daleko a ryby je špatně vyhledávají. Udělejte si z laťěk plovoucí rámeček např. 60x60 cm, ukotvěte jej kousek od břehu a hažte krmivo do něj !

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí! Je dobré krmit do rámečku, aby se krmivo nerozplavávalo po celé hladině. Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace).
 Doporučená doba spotřeby:  10 měsíců od zakoupení!
 
 
Specifikace
Váha 2 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - HALIBUT CHERRY, 4 x 500 g Boilies - HALIBUT CHERRY, 4 x 500 g Kód: SR13b03b1
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 4 x 500 g Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 4 x 500 g Kód: BOART21
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 4