Odběr novinek
Zboží 1 / 13

Plovoucí krmivo - GROWER 13 EF - 3 mm, 1 kg

Kód: PKG30
Drobné plovoucí peletky o průměru 3 mm. Vysoce bílkovinné krmivo vhodné pro kaprovité ( ale také lososovité ) ryby v bazénech. Velmi výživné s vysokou stravitelností. Nerozpouští se! Výroba Coppens Holandsko.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí krmivo - GROWER 13 EF - 3 mm, 1 kg
Plovoucí krmivo - GROWER 13 EF - 3 mm, 1 kg

! Vynikající plovoucí, bílkovinné krmivo, nejen pro kaprovité ryby !

Doporučujeme i pro přikrmování lososovitých ryb !

 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, kukuřičný a pšeničný gluten, kvasnice, rybí tuk, aj.
  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 42 %, tuk 13 %, vláknina 1,1 %, popeloviny 7,2 %, vitamínový a minerální premix + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Vysoce kvalitní, bílkovinné, plovoucí krmivo v kuličkách o průměru 3 mm vhodné pro menší ryby o velikosti do cca 18 cm. Je vyrobeno extruzí z bílkovinné směsi, určené  pro všechny druhy kaproviých ryb chovaných v zahradních bazénech a jezírkách. Bez zvýrazňovačů barev. Vhodné také pro větší plůdek kaprovitých ryb v rybníčcích. Jde o kompletní krmivo, dodávající veškeré potřebné živiny, nutné k dobrému růstu. Vynikající také pro rekonvalescenci obsádky po zimních měsících.

Krmivo se také hodí pro pstruhy duhové v prostředí s menším podílem přirozené potravy, díky vysokému obsahu bílkovin. Peletky jsou plovoucí, vydrží na hladině po mnoho hodin! Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné! Takže i nejmenší rybky je pak bez problému sežerou.

Dobrá rada:  Nehažte plovoucí krmivo na volnou hladinu, rozplave se na daleko a ryby je špatně vyhledávají. Udělejte si s laťěk plovoucí rámeček např. 60x60 cm, ukotvěte jej kousek od břehu a hažte krmivo do něj !

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí! Je dobré krmit do rámečku, aby se krmivo nerozplavávalo po celé hladině. Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace).

 Doporučená doba spotřeby:  10 měsíců od zakoupení!

 
 
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 13