Odběr novinek
Zboží 9 / 14

Plovoucí krmivo - GROWER 13 EF - pytel 15 kg 3 mm

Kód: PKG3
Vysoce bílkovinné peletky o průměru 3 mm, vhodné pro kaprovité ryby v bazénech nebo i pro pstruhy v rybníčcích. Velmi výživné s vysokou stravitelností! Nerozpouští se, jen změknou a drží stále tvar. Výroba Coppens Holandsko.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Plovoucí krmivo - GROWER 13 EF - pytel 15 kg 3 mm

 

! Vynikající bílkovinné krmivo pro kaprovité i lososovité ryby !

Doporučujeme !

 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, pšeničný gluten, kvasnice, palmový olej, aj.
  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 42 %, tuk 12 %, vláknina 1,9 %, vitamínový a minerální premix + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Vysoce kvalitní, bílkovinné, plovoucí krmivo v kuličkách o průměru 3 mm. Je vyrobeno extruzí z bílkovinné směsi, vhodné pro všechny druhy kaproviých ryb chovaných v zahradních bazénech a jezírkách nebo pstruhy duhové v sádkách či rybnících. Bez zvýrazňovačů barev. Jde o kompletní krmivo, dodávající veškeré potřebné živiny, nutné k dobrému růstu. Vynikající také pro rekonvalescenci kaprovité obsádky po zimních měsících. Krmivo má vysoký obsah bílkovin a ideální poměr tuků a škrobů, nutných pro intenzivní výživu ryb v okrasných nádržích, bez přirozené potravy. Peletky jsou plovoucí, vydrží na hladině po mnoho hodin! Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné! Takže i malé rybky je bez problému sežerou. Krmivo není barveno ani aromatizováno, vše jsou pouze přírodní suroviny.
  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí! Je dobré krmit do plovoucích rámečku, aby se krmivo nerozplavávalo po celé hladině.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace).

 Doporučená doba spotřeby:  cca 6 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 14