Odběr novinek
Zboží 2 / 5

Potápivé krmivo KOI - BLACK FISH SPIRULINA 10 mm - 15 kg

Kód: PKSP15
Velmi kvalitní kompletní krmivo pro větší kaprovité i jeseterovité ryby v zahradních jezírkách. Pro velikost od cca 20 - 25 cm délky. Podporuje výraznější zbarvení ryb. Vlastní výroba.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Potápivé krmivo KOI - BLACK FISH SPIRULINA 10 mm - 15 kg

Proteinové krmivo podporující kondici i výraznější zbarvení u KOI ryb  !

Vysoký obsah proteinů, chlorofilu a přirozených živin !

 

  • Složení:  Pšeničná mouka, rybí moučka, kukuřičná mouka, sojová mouka, mikrobiální protein, hrachový protein, rybí protein LT 72, rybí vývar, kukuřičný gluten - protein, řepková moučka, pivovarské kvasnice, řasa Kelpa, řasa Spirulina, aminokomplex, vitamin C. 

Obsah živin v 1 kg:  Bílkoviny (NL) - 34 %, tuk - 10 %, vláknina - 2,4 %, popelovina - 8 %, vitamin A - 179 IU (mezinárodní jednotky), B1 - 4 mg, B6 - 8 mg, B8 Cholin - 175 mg, B12 - 92 mcg, vitamín C - 100 mg, D3 - 450 IU, E - 20 mg,/kg, Železo -  150 mg, Zinek - 39 mg, Jód - 15 mg.

  • Charakteristika:  Krmivo pro KOI ryby Black Fish Spirulina je exkluzivní kombinací proteinů a vodních řas. Krmivo je potápivé, v peletkách, určené pro kvalitní výživu a růst barevných bazénových ryb, především kaprovitých a jeseterovitých. Toto krmivo je bohaté na přirozené živiny s vysokou stravitelností a chlorofil, který podporuje u KOI ryb výraznost barev.

Pelety jsou zakulacené o průměru cca 9-10 mm, vyrobeny extruzí z velmi kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin. Ve vodě po čase změknou, nerozpouští se, ale drží si tvar, takže jej ryby mohou sežrat i za delší dobu. Ryby krmené krmivem Black Fish Spirulina mají díky vysoké stravitelnosti menší obsah výkalů, což napomáhá udržet dobrou kvalitu vody v jezírku.

  • Možnosti použití:  Black Fish Spirulina 10 mm je celoroční krmivo vhodné jako základní krmivo pro kaprovité i jeseterovité ryby v okrasných bazénech. Je vhodné i pro rozkrm ryb na jaře aby se dostaly do kondice a výkrm na podzim, aby ryby získaly dostatek tukových zásob na zimu. Velikost je určena pro větší bazénové ryby cca od 18 cm délky, kde je také požádovaná kvalitní a výrazná barva . Jde především o kapry, amury, karasy, jeseny, líny aj. větší druhy všežravých ryb. Krmivo je také vhodné pro jesetery pro svůj vysoký podíl bílkovin a nízký obsah tuku. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby sežrat tak, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí.

Dobrá rada:  Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba: skladujte v původních obalech, v suchu a ve stínu, bez přímého slunečního svitu. Spotřebujte do 10 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 5