Odběr novinek
Zboží 4 / 5

Potápivé krmivo KOI - BLACK FISH SPIRULINA - 4 mm, 1 kg

Kód: BFS4
Krmivo vhodné i pro plůdek. Extra vysoký podíl živočišných mouček a sladkovodní řasy Spirulina platensis s mořskou řasou Kelpa. Velmi kvalitní kompletní krmivo pro menší kaprovité i jeseterovité ryby v zahradních jezírkách. Pro velikost od cca 8 - 10 cm.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Potápivé krmivo KOI - BLACK FISH SPIRULINA - 4 mm, 1 kg
Potápivé krmivo KOI - BLACK FISH SPIRULINA - 4 mm, 1 kg

Krmivo podporující kondici i výraznější zbarvení u KOI ryb  !

Vysoký obsah proteinů, chlorofilu a přirozených živin !

 

  • Složení:  Pšeničná mouka, masová moučka, kukuřičná mouka, sojová mouka, rybí moučka, mikrobiální protein, rybí protein LT 72, rybí vývar, pšeničný gluten - protein, konopná moučka, pivovarské kvasnice, řasa Kelpa, Spirulina a Chlorella, aminokomplex, vitamin C. 

Obsah živin v 1 kg:  Bílkoviny (NL) - 34 %, tuk - 6 %, vláknina - 2,8 %, hrubý popel - 8 %, vitamin A - 10 000 IU (mezinárodní jednotky), B1 - 6 mg, B6 - 8 mg, B8 Cholin - 168 mg, B12 - 65 mcg, vitamín C - 300 mg, D3 - 500 IU, E - 20 mg,/kg, Železo -  154 mg, Zinek - 42 mg, Jód - 15 mg.

  • Charakteristika:  Krmivo pro KOI ryby Black Fish Spirulina je exkluzivní kombinací proteinů a vodních řas. Krmivo je potápivé, v malých peletkách, určené pro kvalitní výživu a růst barevných bazénových ryb, především kaprovitých a jeseterovitých. Toto krmivo je bohaté na přirozené živiny s vysokou stravitelností a chlorofil, který podporuje u KOI ryb výraznost barev.

Pelety jsou o průměru 4 mm, vyrobeny extruzí z velmi kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin. Ve vodě po čase změknou, nerozpouští se, ale drží si tvar, takže jej ryby mohou sežrat i za delší dobu. Ryby krmené krmivem Black Fish Spirulina mají díky vysoké stravitelnosti menší obsah výkalů, což napomáhá udržet dobrou kvalitu vody v jezírku.

  • Možnosti použití:  Black Fish Spirulina 4 mm je celoroční krmivo, vhodné i pro rozkrm na jaře, aby se ryby dostaly do kondice a výkrm na podzim, aby získaly dostatek zásob na zimu. Velikost je určena pro menší bazénové ryby cca od 8 - 10 cm délky, kde je požádovaná kvalitní a výrazná barva. Jde především o kapry, amury, karasy, jeseny, líny aj. druhy všežravých ryb. Krmivo je také vhodné pro malé jesetery pro svůj vysoký podíl bílkovin a nízký obsah tuku. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby sežrat tak, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí.

Dobrá rada:  Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba: skladujte v původních obalech, v suchu a ve stínu, bez přímého slunečního svitu. Pokud krmivo zvlhne, velmi snadno zplesnivý!  Spotřebujte do 10 měsíců od zakoupení, ideálně do konce krmné sezóny v daném roce.
Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5