Odběr novinek
Zboží 3 / 5

Krmivo pro Jesetery - EXTRA STURGEON - 4,5 mm, 10 kg

Kód: KEST45-3
Velmi kvalitní, extrudované, potápivé pelety pro menší jesetery od cca 15-20 cm. S vysokým podílem bílkovin a nižším obsahem tuku.Velmi nízký koeficient stravitelnosti. Vhodné i pro intenzivní chovy.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmivo pro Jesetery - EXTRA STURGEON - 4,5 mm
Další varianty zboží: Krmivo pro Jesetery - EXTRA STURGEON - 4,5 mm
Krmivo pro Jesetery - EXTRA STURGEON - 4,5 mm, 10 kg

! Super Cena !

! Speciální krmivo pro mladší jesetery a vyzy !

Vhodné do jezírek, rybníků i akvakultur !
 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, kukuřičný gluten, luštěniny, rostlinný a rybí tuk, obiloviny, kvasnice, minerální a vitamínové doplňky, aj. 

Obsah živin: Bílkoviny (NL) 45 %, tuk 15 %, vláknina 4 %, popeloviny 4 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky ) , vitamin D3 1 000 IU, vitamin E 100 mg,/kg + soubor stopových prvků a antioxidanty!

  • Charakteristika: Plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměru 4,5 mm a délce cca 2 – 4 mm je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin! Je určeno jako základní krmivo, především pro jesetery, které potřebují krmivo o vyšší dávce bílkovin a nižšším obsahu tuku! Peletky se dobře potápí a pozvolna měknou ( nerozpouští se !) několik hodin, takže ryby mají dostatek času na to, aby je na dně našly. Krmný koeficient je 1,3.
  • Použití: Jesetery krmte jen tolik, kolik jsou schopni sežrat v krátkém čase, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí. Krmte v menších dávkách několikrát denně, tolik kolik ryby sežerou beze zbytku.

Krmivem se dá občas prokrmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky - zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře - na rychlejší zlepšení kondice. Preventivně stačí 2 - 4 x týdně po 1 dávce. Pro zlepšení kondice 1x denně po dobu, než se ryby tělesně nespraví!

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 5