Odběr novinek
Zboží 2 / 2

Krmivo pro menší Jesetery - vlastní výroba KH, 30kg

Kód: JSR0308
Vlastní výroba - granulovaná směs tepelně upravených surovin! Vychází z receptury pro výkrm jeseterů! Vysoký podíl živočišných a rybích mouček. Tukováno lososovým olejem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmivo pro menší Jesetery - vlastní výroba KH
Další varianty zboží: Krmivo pro menší Jesetery - vlastní výroba KH
Krmivo pro menší Jesetery - vlastní výroba KH, 30kg

 

  • Obsahuje: 16 druhů tepelně upravených - extrudovaných - krmných surovin. Základem jsou 3 druhy živočišných mouček + rybí moučka – celkem 55 % obsahu.  Dále: extrudovanou kukuřici, obiloviny a sóju. Krmné kvasnice, hydrolyzovaný tuk, olejniny, lososový olej, aj. 
  • Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 40 %, tuk 11 %, vláknina 1,5 %,

 

Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata!
 
  • Charakteristika: Složení této směsi vychází z novodobých poznatků o výkrmu Jeseterů v umělých chovech. Obsah živin je seskládán tak, aby vyhovoval specifikám trávení jeseterů. Použitím tepelně opracovaných surovin se významě zvyšuje stravitelnost krmiva a zároveň snižuje odpad z něj. Průměr vyráběných pelet je 4, 8 a 13 mm o délce 10 – 30 mm, dle průměru. Pelety jsou tmavě šedé až do černa, mají výraznou masovou vůni, díky vysokému podílu živočišných mouček. Velmi dobře se potápí a jeseteři je rychle najdou. Doba rozpadu 1 - 3 hodiny, dle průměru a teploty vody.
  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí déle jak hodinu! Ideální je smíšená obsádka s kaprem, který zbytky krmiva vyžere. Tímto krmivem se dá občas prokrmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky, tzn. zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře,  na rychlejší zlepšení kondice! 

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

Doporučená doba spotřeby - 3 měsíce od zakoupení!

 

 

Specifikace
Váha 30 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 2