Odběr novinek
Zboží 2 / 4

Krmivo - Pro velké Jesetery - fy. Coppens, 1 kg

Kód: BR0301
Ideálně tukované, bílkovinné pelety pro výkrm větších jeseterů a vyzí. Vysoká stravitelnost, nízký odpad. Vyrobeno v Nizozemí.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo - Pro velké Jesetery - fy. Coppens, 1 kg
Krmivo - Pro velké Jesetery - fy. Coppens, 1 kg

 

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, obiloviny,  sojová mouka, kvasnice, aminokyseliny, aj. 
  • Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34 %, tuk 12 %, vláknina 1 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky , vitamin D3 2 500 IU, vitamin E 200 mg,/kg + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměrech 10, 14 a 20 mm a délce cca 10 - 20  mm je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní rybí směsi, sestavené pouze z výběrových surovin! Je svým složením určeno jako základní krmivo pro jeseterovité ryby, které potřebují krmivo s dostatkem bílkovin, ale s nižším obsahem tuku, než lososovité ryby.

Krmivo je vyrobeno v Nizozemí špičkovou technologii (v ČR takovou ani nikdo nedisponuje), která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální exkrementy z ryb! Peletky se dobře potápí a pozvolna se rozpouští několik hodin, takže je jeseteři snadno najdou. Toto krmivo lze bez obav použít také pro kaprovité ryby.

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby dlouhodobě nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Krmivem se mohou krmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky,  zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře,  na rychlejší zlepšení kondice! 

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 4