Odběr novinek
Zboží 1 / 2

Krmivo - Pro velké Jesetery - výroba KH 20 mm, 25 kg

Kód: JSMAX33
Vlastní výroba. Velké pelety o průměru 20 mm. Pro velké Jesetery a Vyzy. Obsah syrového rybího masa, masových a rybích mouček, s ideálním poměrem extrudovaných rostlinných surovin. Vhodné pro ryby nad 80 cm délky. Nevhodné do zahradních jezírek.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmivo - Pro velké Jesetery - výroba KH 20 mm
Další varianty zboží: Krmivo - Pro velké Jesetery - výroba KH 20 mm
Krmivo - Pro velké Jesetery - výroba KH 20 mm, 25 kg

 

Krmivo pro velké jesetery a vyzy s obsahem syrového rybího masa !

 

  • Obsahuje: 14 druhů živočišných a tepelně upravených - extrudovaných - krmných surovin. Základem směsi je syrové rybí maso ze sladkovodních ryb. Dále 2 druhy masových mouček, krevní moučka + rybí moučka – celkem živočišné produkty tvoří 65 % obsahu!  Dále jako pojidla jsou použity: extrudovaná kukuřice, pšenice, hrách, sója. Dále krmné kvasnice, lososový protein, rybí vývar, rybí olej, aj. 

Obsah živin:  Bílkoviny (NL) 38 %, tuk 10 %, vláknina 2,5 %, popeloviny 7,5 %. Směs neobsahuje konzervanty, barviva ani aromata!

  • Charakteristika: Peletované krmivo vhodné pro přikrmování velkých jeseterů v rybnících. Nehodí se příliš do zahradních jezírek a uzavřených recyrkulačních systémů - rychlejší rozpustnost pelet, při intenzivním krmení by mohly kalit vodu. Zde použijte námi nabízené krmivo od fy. Coppens, které se nerozpouští.

Složení této krmné směsi vychází z novodobých poznatků o výkrmu Jeseterů v umělých odchovech. Obsah živin je seskládán tak, aby vyhovoval specifikám trávení jeseterů - více bílkovin, méně tuků. Použitím tepelně opracovaných surovin se významě zvyšuje stravitelnost krmiva a zároveň snižuje odpad z něj. 

Pelety jsou tmavě hnědo šedé a mají výraznou masovou vůni, díky vysokému podílu živočišných surovin. Velmi dobře se potápí a jeseteři je rychle najdou. Doba pozvolného rozpadu 1 - 3 hodiny, dle teploty vody.

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátkém čase sežrat, aby nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Ideální je smíšená obsádka s kaprem, který případné zbytky rozpadlého krmiva vyžere. Díky velkému průměru však krmivo jeseterům nevyžere dřív, než jej najdou.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření.

Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu. Do 10 měsíců při správném skladování a teplotě max. 12 °C ( přes zimu ) .

 

Specifikace
Váha 25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 2