Nejžhavější novinka!

    PELETY BOILIES TYPU

 

   KRILL SE ŠVESTKOU

     

         ! Novinka 2017 !

 

Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater. Obsahuje také moučku z Gammarusů.

 

Velmi dobře účinné po celé hlavní lovné období.

Odběr novinek
Zboží 5 / 6

Krmivo pro kapry - ExtraCarp 30/7 - Ø 4 mm, 3 x 1 kg

Kód: KPKX40
Vysoce kvalitní, extrudované, potápivé krmivo pro kaprovité ryby, vhodné i pro plůdek od cca 6-8 cm. Vynikající stravitelnost, ideální poměr živin nutných pro zdárný růst a vývoj kaprovitých ryb. Krmivo se nerozpouští, jen časem nabobtná a změkne.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro kapry - ExtraCarp 30/7 - Ø 4 mm, 3 x 1 kg
Krmivo pro kapry - ExtraCarp 30/7 - Ø 4 mm, 3 x 1 kg

 

Levné a kvalitní extrudované krmivo pro kaprovité ryby !

S vysokým obsahem živočišných surovin !

Vhodné i do recirkulačních systémů !

 

  • Obsahuje: Kukuřici, rybí moučky, hydrolyzovaný proteinový koncentrát, krevní moučku, lupinu, kvasnice, rostlinný olej, řepkové pokrutiny, vitamínový a minerální premix, prebiotika, aj. 

Obsah živin v 1 kg krmiva:  Bílkoviny min. 30 %, tuk min. 7 %, vláknina 5 %, hrubý popel 5 %. Vitamíny: A 10.000 Mj, D3 - 1.000 Mj, E - 100 mg 

  • Charakteristika: Velmi kvalitní extrudované krmivo pro kaprovité ryby. Jemně mletá směs je extrudována do peletek ve tvaru čoček o průměru 4 mm a délce cca 2-3 mm. Krmivo je sestaveno na základě novodobých poznatků o potřebách živin pro výkrm kapra v intenzivních chovech.

Směs je velmi jemně mletá pro co nejvyšší využitelnost. Koeficient strravitelnosti je 1,3. Tzn. že 1,3 kg krmiva je potřeba na 1 kg přírůstku ryby, počítáno alespoň částečně s obsahem přirozené potravy ve vodě - plankton.

Pelety mají světle hnědou barvu po živočišných moučkách, jemný rybí pach a snadno se potápí. Ve vodě se nerozpouští, ale jen po čase změknou a nabobtnají, takže jej ryby najdou i po delší době.

  • Použití:  Jako základní krmivo pro výkrm plůdku a slabší násady kaprovitých ryb v rybnících, nebo okrasných bazénech od velikosti ryb cca 6-8 cm a akvakulturách - vysoká stravitelnost a nerozpadá se rychle. Zajistí dostatečný přísun živin v ideálním poměru i v intenzivních chovech. Neobsahuje doplňky pro zvýraznění barev KOI ryb. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý ( proces disimilace ) !

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v originálním obalu, na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do konce krmné sezóny. Trvanlivost je 12 měsíců od data výroby, při správném skladování a teplotě do max. 18 °C.
Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 6