Odběr novinek
Zboží 1 / 1

Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 2,5 kg

Kód: KPKH10
Potápivé krmivo v průměrech 8 - 13 mm, vhodné pro výkrm kaprovitých ryb v rybnících i větších zahradních jezírkách. Obsahuje živočišné i rybí moučky, nutné pro zdárný růst ryb.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 2,5 kg
Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 2,5 kg

Levné a velmi kvalitní krmivo pro kaprovité ryby !

S vysokým obsahem živočišných mouček !

 

  • Obsahuje: 15 druhů surovinových složek. Z toho 3 druhy masových a rybích mouček – celkem 45 % . Tepelně ( extruzí ) upravené suroviny - kukuřice, pšenice, hrách, pohanka a sója. Dále krmnou mouku,  řepku, proteinový koncentrát, krmné kvasnice, rostlinný olej, glukózu, aj. 

Obsah živin: Bílkoviny 32 %, tuk 7 %, vláknina 3 %. Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata! 

  • Charakteristika: Mnoha druhové, bílkovino – sacharidové granule, nabízíme v průměrech 8 a 13 mm o délce 20 – 40 mm. Jsou sestaveny na základě novodobých poznatků o potřebách živin pro výkrm kapra. Směs je jemně mletá pro lepší využitelnost. Pelety mají světle hnědou barvu po živočišných moučkách a snadno se potápí.

Ve vodě se rozpouští po svém obvodě, dle její teploty cca 1 - 2 hod. nad 22 °C, cca 2 - 3 hod. pod 18 °C. 

  • Použití:  Jako základní krmivo pro výkrm kaprovitých ryb v okrasných bazénech a rybnících. Zajistí dostatečný přísun živin v ideálním poměru. Neobsahuje doplňky pro zvýraznění barev KOI ryb. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí.

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý ( proces disimilace ) !

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do max. 18 °C.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1