Odběr novinek

Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,5 - 0,8 mm - 15 kg, 1 ks

Kód: KPSG15
Pomalu potápivý krmný starter pro ranná stádia plůdku okrasných a akvarijních ryb. Vysoký obsah vodní sinice Spirulina, aminokyselin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Splní požadavky i nejnáročnějších chovatelů.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,5 - 0,8 mm - 15 kg, 1 ks

Pomalu potápivé, velmi jemné krmivo s obsahem vodních řas !

Pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb !

 

  • Složení: Extrudované jednodruhové rybí maso a mořský plankton, sladkovodní sinice Spirulina a řasa Chlorella. Doplňkový soubor aminokyselin, astaxanthin, BIO - MOS ( mannan-oligosacharid ), minerální a vitamínový komplex, prebiotickou vlákninu, inulin.

Obsah živin na 1 kg:  bílkoviny 37 %, tuk 7 %, vláknina 1,9 %, Astaxanthin 70 mg, vitamin A 25 000 m.j., D3 2450 m.j., E 220 mg, C 330 mg.

  • Charakteristika: Pomalu potápivé mikropeletky temně hnědé barvy s nazelenalým odstínem. Kompletní krmný startér pro ranná stádia plůdku tropických i studenovodních okrasných ryb. Vhodný pro výkrm rybek po ukončení odkrmu váčkového plůdku živou potravou - artemiemi. To je cca 3 - 5 dnů po vstřebání žloutkového váčku.

Vyrobeno holandskou firmou Coppens. Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě. Tyto jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou. Krmný koeficien 0,9 - 1 kg / kg přírůstku.

Spirulina Granulate obsahuje bohatý mix multivitamínů s vysokou dávkou
stabilního vitamínu C a dodává rybám esenciální aminokyseliny,
Omega-3 mastné kyseliny a karotenoidy jako je astaxanthin, které
jsou zodpovědné za barevnost okrasných ryb.

  • Možnosti použití:  Toto krmivo je vhodné pro akvarijní ryby živící se rostlinami a řasami, jako jsou krunýřovci, živorodky ostrotlamé a určité druhy garnátů. Ze studenovodních okrasných ryb především pro závojnatky, shibunkiny, plotice, ostroretky, amury, jeseny, aj.

Skladování: Mikropelety Spirulina Granulate mějte uzavřené v hermetickém PVC obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 8 měsíců od zakoupení.

Specifikace
Váha 15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.