Odběr novinek

Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,8 - 1,2 mm, 500 g

Kód: KPSG-1
Pozvolna potápivý krmný starter pro plůdek okrasných a akvarijních ryb od velikosti cca 2-4 cm. Vysoký obsah vodní sinice Spirulina, aminokyselin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Splní požadavky i nejnáročnějších chovatelů studeno i teplovodních ryb.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Krmivo pro plůdek - Spirulina Granulate 0,8 - 1,2 mm, 500 g

Pozvolna potápivé, drobné krmivo s obsahem vodních řas !

Pro výkrm plůdku všežravých a býložravých ryb !
 

  • Složení: Extrudované jednodruhové rybí maso a mořský plankton, sladkovodní sinice Spirulina a řasa Chlorella. Doplňkový soubor aminokyselin, astaxanthin, BIO - MOS ( mannan-oligosacharid ), minerální a vitamínový komplex, prebiotickou vlákninu inulin.

Obsah živin na 1 kg: bílkoviny 37 %, tuk 7 %, vláknina 1,9 %, popeloviny 8,6 %, přírodní barvivo Astaxanthin 70 mg.

Minerální látky: Ca - 3,1 %, P - 1,82 %, Na - 0,9 %, Fe - 92 mg, J - 6,8 mg, Cu - 6,5 mg, Mg - 21 mg, Zn - 85 mg.

Vitamíny:  A - 25.000 Mj, C - 380 mg, E - 220 mg, D3 - 2.350 Mj.

  • Charakteristika: Pozvolna potápivé mikropeletky tmavě hnědé barvy s nazelenalým odstínem. Kompletní krmný startér pro plůdek tropických i studenovodních okrasných ryb. Vhodný pro výkrm rybek od velikosti cca 2-4 cm.

Vyrobeno holandskou firmou Coppens. Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě. Tyto jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou. Krmný koeficien 0,9 - 1 kg / kg přírůstku.

Spirulina Granulate obsahuje bohatý mix multivitamínů s vysokou dávkou stabilního vitamínu C a dodává rybám esenciální aminokyseliny, Omega-3 mastné kyseliny a karotenoidy jako je astaxanthin, které jsou zodpovědné za barevnost okrasných ryb.

  • Možnosti použití: Toto krmivo je vhodné jak pro všežravé druhy akvarijních ryb, tak i pro ryby býložravé - živící se rostlinami a řasami, jako jsou např. krunýřovci, živorodky ostrotlamé a určité druhy garnátů. Ze studenovodních okrasných ryb především pro závojnatky, shibunkiny, plotice, ostroretky, amury, jeseny, kapry, aj.
     
  • Skladování a spotřeba: Mikropelety Spirulina Granulate mějte uzavřené v hermetickém PVC obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 8 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.