Odběr novinek
Zboží 3 / 17

Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens, 1 kg

Kód: BRM401
Vhodné pro násady kapra, větší závojnatky, shibunkiny a další kaprovité ryby v bazénech či rybnících. I pro studenovodní akvaristiku. Vysoce výživné, nízký odpad! Vyrobeno v Holandsku

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens, 1 kg
Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens, 1 kg

 

Vhodné pro kaprovité ryby - rychlý růst, zlepšení kondice !

 

  • Složení: Rybí moučky, rybí protein, rybí vývar, rybí tuk, obiloviny, kukuřice, sojová mouka, kvasnice, aminokyseliny, premix vitamínů a minerálů.

Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34%, tuk 15%, vláknina 2 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky), vitamin D3 2 800 IU, vitamin E 200 mg/kg , vitamin C 150 mg / kg + soubor stopových prvků a antioxidanty.

  • Charakteristika: Špičkové, plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměru  4,5, 6 a 10 mm. Je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní směsi, sestavené pouze z výběrových surovin. Je určeno jako základní krmivo, především pro mladší stádia kaprovitých ryb - větší plůdek a násadu - 2 leté ryby.

Krmivo je vyrobeno v Nizozemí špičkovou technologii (v ČR takovou ani nikdo nedisponuje),  která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální exkrementy z ryb! Má vysoký obsah bílkovin a tuků nutných pro intenzivní výživu ryb v okrasných nádržích bez přirozené potravy. Peletky se dobře potápí, nerozpouští, ale jen změknou a vydrží tak po mnoho hodin!  

  • Použití: Pro kaprovité ryby, nebo i pro smíšené obsádky, kapr a jeseter. Vhodné i pro studenovodní akvaristiku na výkrm mladých závojnatek, a jiných druhů barevných karasů a KOI ryb. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí!

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace)! Záruční doba 6 měsíců od zakoupení!

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 17