Odběr novinek
Zboží 5 / 28

Krmivo pro plůdek - ADVANCE Coppens 0,5 - 0,8 mm, 500 g

Kód: KRA530
Špičkové krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb. Velmi vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Stravitelnost jako u planktonu!

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro plůdek - ADVANCE Coppens 0,5 - 0,8 mm, 500 g
Krmivo pro plůdek - ADVANCE Coppens 0,5 - 0,8 mm, 500 g

Velmi jemné mikro krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb !

 

  • Složení: Extrudované rybí maso a mořský plankton, rybí protein, rybí vývar, kukuřičný gluten, kvasnice, rybí tuk, aj. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, aj.

Obsah živin:  bílkoviny (NL) 56 %, tuk 15 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 11,7 %, Ca 3,1 %, P 1,82 %, Na 0,9 %.

  • Charakteristika: Mikro krmivo pro plůdek Advance, o velikosti 0,5 - 0,8 mm, jsou velmi jemné granulky, mající krupicovitou strukturu, hnědou barvu a silnou rybí vůni. Vyrobeno v extrémní kvalitě, od holandské firmy Coppens. Používají se jako "starter" - rozkrmení, pro váčkový plůdek lososovitých, kaprovitých, nebo i většiny akvarijních ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR není ( a dlouho ani nebude ).

Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě! Mikropelety jsou částečně vznášivé, tzn. že se drží na hladině a postupně pomalu klesají ke dnu, takže rybky je stíhají sbírat.

Advance nahrazuje výrobky řady Scarlet, která se přestala vyrábět ( zákazáno EU pro obsah barviv ). Liší se pouze tím, že neobsahuje červené barvivo.

  • Možnosti použití: Mikro krmivo pro plůdek Advance je v takové kvalitě, že živinami a využitelností je téměř shodné s přirozenou potravou. Dá se také využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice. Krmnte dle potřeb ryb, jen tolik kolik sežerou za krátký čas, tak aby nezůstávalo krmivo na dně.

Skladování:  Mikropelety mějte uzavřené v hermetickém obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 10 měsíců od zakoupení.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 28