Odběr novinek

Krmivo pro plůdek - Pstruh Start Premium - 1 mm, 1 kg

Kód: KR15030
Velmi kvalitní, potápivé krmivo pro odrostlejší plůdek Pstruha, nebo Sivena. Vyrábí fy. Coppens - Nizozemí.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Krmivo pro plůdek - Pstruh Start Premium - 1 mm, 1 kg

 

Špičkové krmivo pro výkrm plůdku lososovitých ryb ! 

 

  • Složení:  Extrudované rybí maso a mořský krill, hydrolyzovaný rybí protein, rybí vývar, kukuřičný a pšeničný gluten, kvasnice, rybí tuk. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, aj.!

Obsah živin:  bílkoviny 54 %, tuk 15 %, vláknina 0,6 %, popeloviny 6 %.

  • Charakteristika: Tyto mikro peletky se používají k výkrmu mladých stádií lososovytých ryb při umělém odchovu, nebo k přikrmování v rybnících.  Ve vodě se ani po několika hodinách nerozpadnou, jen změknou a drží si stále svůj tvar, takže je ryby najdou i za mnoho hodin. Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se extrémně jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje.
Krmný koeficent u těchto špičkových výrobků dosahuje hodnoty 0,9 – 1,1 kg! To znamená, že na 1 kg přírůstku v umělých odchovech ryb se spotřebuje toto množství krmiva, což je špičkový výsledek! 
  • Možnosti použití:   Pro krmení plůdku lososovytých ryb, především Pstruha duhového a Sivena amerického. Pro dlouhodobé krmení Jeseterů není příliš vhodné, kvůli vysokému obsahu tuku! Avšak kratší prokrmení nevadí, např. pro zvýšení kondice, např. v zimě a v jarních měsících. Stejně tak je to možné i u kaprovitých ryb. Krmivo pro Jesetry najdete v sekci Jeseterovité ryby .

Dají se také stejně dobře využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice.

  • Skladování a spotřeba: Mikropelety mějte uzavřené v hermetickém obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 10 měsíců od zakoupení.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.