Zboží 5 / 18

Krmivo pro plůdek - Scarlet 0,8 - 1,2 mm, 250 g

Kód: KPP12
Špičková kvalita krmného starteru pro odrostlejší ranná stádia plůdku ryb. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Vhodné pro většinu sladkovodních druhů ryb, včetně akvarijních.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro plůdek - Scarlet 0,8 - 1,2 mm, 250 g
Krmivo pro plůdek - Scarlet 0,8 - 1,2 mm, 250 g

 

Velmi jemné krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb !

 

  • Složení: Extrudované jednodruhové rybí maso a mořský plankton, hydrolyzovaný rybí protein, rybí vývar. Doplňkový soubor aminokyselin, beta karoten, minerální a vitamínový komplex, lososový olej, aj.! Obsah bílkovin(NL) 56 %, tuk 14 %, vláknina 0,5 % !
  • Charakteristika: Krmné Mikro peletky té nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Vhodné pro odrostlejší ranná stádia plůdku sladkovodních ryb, lososovitých i kaprovitých. Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě! Krmný koeficien 0,9 - 1 kg / kg přírůstku.

 

  • Možnosti použití: Mikropelety jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! Jsou vhodné především pro lososovité a kaprovité ryby, které v ranném stádiu vývoje mají obdobné nároky na živiny. Dají se však také stejně dobře využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice.

    Skladování: Mikropelety mějte uzavřené v hermetickém obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 8 měsíců od zakoupení.

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 18