Odběr novinek

Krmivo pro plůdek - Start - 1 mm, 1 kg

Kód: KR15042
Pro plůdek většiny druhů sladkovodních ryb, především kaprovitých.. Pozvolna potápivé. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah bílkovin z rybího masa.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Krmivo pro plůdek - Start - 1 mm, 1 kg

 

Jemné krmivo pro rozkrmení mladých stádií plůdku ryb !

 

  • Složení: Rybí moučka, rybí vývar, kukuřičná a pšeničná mouka, kukuřičný gluten, kvasnice, hydrolyzovaný rybí, rybí olej, protein. Aminokyseliny, minerální a vitamínový komplex, aj.

Obsah živin:  NL ( bílkoviny ) 54 %, tuk 15 %, vláknina 0,6 %, popeloviny 7 %.

  • Charakteristika:  Mikropeletky o velikosti 1 mm, té nejvyšší kvality, od holandsé firmy Coppens. Používají se rozkrmení mladých stádií plůdku především kaprovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě! Mikropelety jsou částečně vznášivé, tzn. že se drží na hladině a postupně pomalu klesají ke dnu.

Krmný koeficent u těchto špičkových výrobků dosahuje hodnoty 0,9 – 1,1 kg! To znamená, že na 1 kg přírůstku v umělých odchovech ryb se spotřebuje toto množství krmiva, což je špičkový výsledek! 

  • Možnosti použití: Jsou vhodné pro kaprovité a jeseterovité ryby, které v ranném stádiu vývoje mají obdobné nároky na živiny.

Dají se však také stejně dobře využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice - závojnatky, Shibunkini, aj.

  • Skladování a spotřeba: Mikropelety mějte uzavřené v hermetickém obalu, v suchu,  temnu a chladu - do cca 18°C max. Sluneční ( ultrafialové ) záření, výrazně snižuje jejich trvanlivost. Spotřebujete do 10 měsíců od zakoupení.

 

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Krmivo pro násadu - Premium Coppens, 5 kg Krmivo pro násadu - Premium Coppens, 5 kg Kód: BRM403
Krmivo pro plůdek - Premium Select, 5 kg Krmivo pro plůdek - Premium Select, 5 kg Kód: K0004
Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Krmivo pro kapry - Vlastní výroba KH, 10 kg Kód: KPKH12
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.