Odběr novinek
Zboží 1 / 2

Krmivo pro plůdek - KAPR KH - 4 mm, 2,5 kg

Kód: KPK10
Granulky o průměru 4 mm. Vlastní výroba podle součastných poznatků o výživě plůdku kapra v rybníce! Ideální poměr živin nutných pro rychlý růst a vývoj plůdku kaprovytých ryb od velikosti cca 8 cm. Vhodné i do zahradních jezírek. Krmivo se dobře potápí.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmivo pro plůdek - KAPR KH - 4 mm, 2,5 kg
Krmivo pro plůdek - KAPR KH - 4 mm, 2,5 kg

 

Kvalitní krmivo pro plůdek kaprovitých ryb !

S obsahem živočišných mouček a extrudovaných surovin!

  • Obsahuje: 13 druhů kvalitních krmných surovin. Z toho 3 druhy živočišných mouček – celkem 38 % . Tepelně ( extrudované ) upravené suroviny - kukuřice, obiloviny, hrách, pohanka. Dále - krmnou mouku, pekárenské produkty, řepku, hydrolyzovaný tuk, hydrolyzovaný protein ( 94 % stravitelnost ), kvasnice, rostlinný olej, glukózu, aj. 

 

  • Obsah živin:   Bílkoviny (NL) 33 %,  tuk 8 %,  vláknina 1,8 %,

Směs neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani syntetická aromata!

 

  • Charakteristika: Mnoha druhové, bílkovino – sacharidové krmivo, o průměru granulek 4 mm a délce cca 4 - 6 mm. Jsou sestaveny na základě novodobých poznatků o potřebách živin pro výkrm plůdku kapra v rybnících s přirozenou potravou. Směs je jemně mletá, pro její lepší využitelnost. Granulky mají hnědou barvu po masových surovinách a snadno se potápí. Ve vodě se rozpouští po svém obvodě, dle její teploty cca 30 - 60 minut. 

 

  • Použití:  Jako doplňující krmivo k přirozené potravě pro výkrm plůdku, případně i násady kaprovitých ryb v  rybnících, nebo okrasných bazénech . Zajistí dostatečný přísun živin v ideálním poměru. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí! Dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace)!

Doporučená doba spotřeby - 3 měsíce od zakoupení! 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 2