Odběr novinek
Zboží 10 / 28

Potápivé krmivo pro Pstruhy - SUPREME 21, 4x1 kg

Kód: LSR12e021
Velmi kvalitní, potápivé krmivo pro výkrm pstruha, nebo sivena. Vyrábí fy. Coppens - Nizozemí.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Potápivé krmivo pro Pstruhy - SUPREME 21, 4x1 kg
Potápivé krmivo pro Pstruhy - SUPREME 21, 4x1 kg

 

Špičkové krmivo pro výkrm lososovitých ryb ! 

 

  • Složení: Originální receptura nizozemského výrobce. Obsah základních surovin: rybí moučky, rybi vývar koncentrát, rybí tuk, obiloviny, kvasnice, minerální a vitamínový premix, aj.

Obsah živin: 46 % NL (bílkovin), 18 % tuku, 1 % vlákniny. Poměr aminokyselin je obdobný jako u rybího masa!

 

  • Charakteristika: Tyto pelety se používají k výkrmu lososovytých ryb při umělém odchovu v zahraničí i u nás.  Jsou vhodné i pro přikrmování v rybnících, kde vydrží dlouhou dobu na dně, než je ryby najdou. Ve vodě se totiž ani po několika hodinách nerozpadnou, jen změknou a drží si stále svůj tvar. Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se  jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje.
Krmný koeficent u těchto špičkových výrobků dosahuje hodnoty 0,9 – 1 kg! To znamená, že na 1 kg přírůstku v umělých odchovech ryb se spotřebuje toto množství krmiva, což je špičkový výsledek! 
  • Možnosti použití:   Pro krmení lososovytých ryb, především Pstruha duhového a Sivena amerického nabízíme velikosti 3 mm, nebo 4,5 mm. Pro dlouhodobé krmení Jeseterů není příliš vhodné, kvůli vysokému obsahu tuku! Hodí se však pro jejich prokrmení na zvýšení kondice, např. v zimě a v jarních měsících. Krmivo pro Jesetry najdete v sekci Jeseterovité ryby !

 

 

 

 

Specifikace
Váha 4 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 28