Nejžhavější novinka!

   Boilies mléčná kukuřice

     

        ! Novinka 2017 !

 

 Rybí LT moučky, kukuřičné suroviny,

 mléčné produkty, přírodní cukry...

 

  Velmi účinné od jara do podzimu!

Odběr novinek
Domů /

KARDAMOM - extra silný, 50 g

Kód: KNZ7841
Vysoce aromatický, práškový koncentrát tropického koření = Kardamovník obecný, určený pro rybářské účely. Velmi kvalitní, přírodně identická směs od české kořenářské firmy.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty KARDAMOM - extra silný, 50 g
KARDAMOM - extra silný, 50 g

 

Nepříliš známé, ale velmi účinné exotické koření do rybářských výrobků !

 

Původním areálem rozšíření jsou tropické deštné pralesy Kardamomských hor (Cardamom Hills) v pohoří Ghat při jihozápadním pobřeží Indie,

Náš kardamomový koncentrát je jemné sypké konzistence, světle žluté barvy a má velmi silnou, specifickou a moc příjemnou aromatickou vůni. Tuto vůni dodávají přírodní éterické oleje, obsažené nejvíce v plodu Kardamovníku. Je výrazným ochucovadlem pro ryby, především v jarním období a při lovu v chladné vodě ( velkých hloubkách ), ale jinak i po celý rok. Kardamom je také neoddělitelným doplňkem především asijské a indické kuchyně.

 

  • Použití:  Kardamom je vhodný do sladkých směsí i těst, a to syrových i vařených. Velmi dobře se však hodí i do směsí na rybím základě!

 

  • Dávkování:  Obecně stačí na 1 kg suché směsi asi 40 - 60 gramů. Hodně ale záleží na složení surovin a jejich přirozeném aroma. Začněte napřed na spodní hranici dávkování, dobře směs promíchejte a popřípadě přidat pak můžete kdykoliv.

! Pozor, nepoužívat do potravin, jen na krmivářské účely !

 

Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.