Odběr novinek
Zboží 34 / 45

Tekuté aroma - ČERNÝ PEPŘ, 500 ml

Kód: 282661-2
Vynikající aromatická ( nikoliv chuťová ) přísada do jakýchkoliv směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Ryby na něj velmi dobře reagují, hlavně ve studené vodě - otestováno !

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - ČERNÝ PEPŘ
Další varianty zboží: Tekuté aroma - ČERNÝ PEPŘ
Tekuté aroma - ČERNÝ PEPŘ, 500 ml
 
  • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, potravinářský koncentrát, používaný při výrobě masných výrobků. Je to transparentní, téměř bezbarvá tekutina, ředitelná vodou. Aroma je velmi intenzivní a věrohodné. Má dlouhou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR.
 
  • Použití: Aroma Černý pepř zajišťuje pouze vůni pálivého koření, nikoliv pálivou chuť! Je vhodné do sladkých i bílkovinných směsí a výrobků. Aroma se dá kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.
Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.
 
Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 
Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!
 
Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu. Skladujte mimo sluneční záření, nejlépe při teplotě do 20 °C.
 
  • Orientační dávkování:   

8 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

  • Balení: 2 x 50 ml
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 34 / 45