Zboží 2 / 2

Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ - Ø 12 mm, 150 g

Kód: SR13d081
Novinka 2017 ! Jedinečná kombinace olihňové moučky, GLM extraktu, Krill liquidu, jater a speciálity - ledového cukru! Obsahuje také podíl syrové rybí svaloviny. Účinný po celé hlavní lovné období.

2 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ - Ø 12 mm, 150 g
Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ - Ø 12 mm, 150 g

 

! KOMBINACE OLIHNĚ, GLM, KRILU A LEDOVÉHO CUKRU !

To na trhu s návnadami ještě nebylo !

! Bez barviv a aromat !

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek.

Živočišné složky zastupuje: 25 % olihňové moučky, jako hlavní složka směsi! Dále pak natrávený tekutý krill liquid, LT 72 moučka, GLM extrakt ze zelených mušlí, rozpustný lososový protein, natrávená játra, rybí vývar, Aminokomplex Carp, aj.

Dominantní neživočišnou přísadou je 10 % obsah tzv ledového cukru. Dále pak syrovátka + sušené mléko, kvasnice a několik druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, rýže a pšenice. CSL moučka + CSL liquid, jáhly, aj,

  •  Charakteristika: Úspěch ve sportovním rybolovu je mnohdy i o hledání nových, neotřelých kombinací, které budou na ryby působit i  na vodách prochytávaných spoustou jiných kvalitních návnad a nástrah.

Takovou kombinací je i naše boilies Ledová oliheň, kterou jsme sestavili díky získání netradiční suroviny, tzv. Ledového cukru. Jde o sladkou krystalickou směs přírodního cukru s extraktem z máty peprné - nikoliv syntetického mentolu, u kterého máme prakticky vyzkoušeno, že jej ryby moc nemusí! Tato surovina se používá při velkovýrobě výběrových cukrovinek.

Boilies Ledová Oliheň je díky použití osvědčených mouček silnou a výraznou rybí směsí, se sladkým podtextem, na základě olihňové moučky, natráveného krillu, GLM extraktu a jiných výrazných surovin, nakombinovaných se sladkou částí mátového cukru. Nechybí ani menší podíl syrového rybího masa z tuňáka.

Na českém trhu jsme asi jediní, kdo používá v komerční výrobě syrové rybí maso do boilies. Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Barva boilies je rezavě hnědá - jen po surovinách, bez přídavku jakýchkoliv barev. Vůně je velmi specifická, jemná, neagresivní, po mořských plodech ( ve směsi nejsou použita ani aromata ). Výraznou vůni máty však neucítíte, což je největší devizou Ledového cukru. Její vůně i chuť se spojila díky cukernému nosiči se surovinami a nepůsobí na ryby násilně, jako umělý mentol, používaný často v podobných výrobcích. 

  •  Možnosti použití: Boilies Ledová oliheň je vhodnou nástrahou pro kaprovité ryby po celou lovnou sezónu od teploty vody cca 10 °C. V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období cca 5 - 8-10 hod. dle průměru. To záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která výrazně krátí jeho životnost.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem práškovém dipu Krill a Oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě předtím prolít Tekutým krillem, či Fish liquidem

  • Skladování: Boilies je  konzervované a jen částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony po mnoho měsíců ( doporučuji cca 6 měsíců ).

Pokud jej ale potřebujete nechat  "měkké" déle než 3 měsíce, doporučuji jej zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach boilies přežije bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 0.2 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
hodnotil: Čas: 11:39 Datum: 31.10.2013
Za 5 dní na svazovce nachytáno 13 kaprů 70cm+ a 10 kaprů do 70cm. Největší 88cm 13kg. Potom 2 kapři koi 77cm 7,70kg a 57cm 3,60kg.
Vše na dumbels calypso. Paráda doporučuji na 100%.
Mrkněte sem na fotky (je to pod jménem MaraM) :
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=648379&kw=krmiva
hodnotil: Čas: 18:07 Datum: 22.10.2013
Tento produkt je pro mě v letosni sezoně nejuspěšnějsi doporucuji ho na 100% hlavne v kombinaci s plovkou tzv.na panáčka
hodnotil: Čas: 12:23 Datum: 16.08.2013
Parádní dumbels jeho účinek je fakt parádní. Doporučuji ho kombinovat s boilies calypso. Ale osvědčilo se mi toto dumbels dipovat v práškovém dipu CALYPSO.
Zboží 2 / 2