Zboží 1 / 2

Dumbels - FEEDER 70 g

Kód: DMFE69
Praktické balení velikosti 8x12 mm. Vhodné i pro lov na Feeder. Výborné také při klasickém lovu na položenou při závodech, nebo v chladném, či zimním období!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Dumbels - FEEDER 70 g

 

Drobné Dumbels boilies v praktickém balení ! 

! Pro rychlé chytání, ale i rybolov v zimě !

 

  • Obsahuje:  Suroviny pro každý druh Dumbels boilies jsou stejné jako u boilies téhož druhu. 
  • Charakteristika:  Boilies Dumbels Feeder 8x12 mm se ve vodě postupně rozpouští a rozptyluje do okolí návnady své atraktory. Vydrží v chladnější vodě cca 4 - 5 hodin. V teplém období rybolovné sezóny počítejte s rychlými a častými záběry menších ryb. Proto jsou vhodné hlavně pro rybolovnou techniku feeder, na závody, nebo na podzimní až jarní období, kdy drobné ryby nejsou již tak aktivní.  

Nabízíme praktické balení 70 g = cca 98 ks. V krabičce s širokým hrdlem a šroubovacím víčkem. Ideální pro krátké vycházky, nebo příležitostný rybolov.

  • Možnosti použití:   Velikost 8x12 mm je pro Dumbels boilies - Feeder - charakteristická především při technice lovu na feeder, kdy se chytají právě často menší druhy ryb. Jednotlivé dumbelsky lze navázat na vlas jako boilies, nebo provázat pevnou nití a zavěsit na háček jako rohlíkové boilies, nebo rovnou napíchnout na menší, tenký háček tak, aby jeho špička byla venku a výrobek v obloučku háčku. Náročnější rybáři mohou použít tyto dumbelsky i do PVA rukávů pod háček.
  • Skladování:  Dumbels boilies je konzervované potravinářskými a krmivářskými konzervanty a je pouze částečně vysušené, aby si zachovalo měkkou a pružnou konzistence. Pokud je chcete mít stále měkké, doporučuji je pro dlouhodobé skladování ( déle než 6 měsíců ) zamrazit. Uzavřené v neprodyšném obalu a uskladněné v temnu a při teplotě do 12 °C.  Avšak 1- 3 týdenní přepravu na rybářských výpravach, uzavřené v PVC sáčcích i při letní teplotě, Dumbels přežije bez problémů! Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 2