Odběr novinek
Zboží 7 / 14

Boilies mix - NATURÁL - Základní směs, 2,5 kg

Kód: BMXNZS-1
Perfektně vyladěná kombinace naší nejúspěšnější směsi s ostře pálivou Chilli papričkou a Španělským pepřem. Kombinace krillového proteinu, olihňové a krillové moučky s natráveným, tekutým Krillem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - NATURÁL - Základní směs, 2,5 kg
Boilies mix - NATURÁL - Základní směs, 2,5 kg

 POUŽÍVÁME V NAŠÍ VÝROBNÍ PRAXI !

 

  • Obsahuje:   14 druhů jemně mletých surovin. Základem jsou především kukuřičné produkty + obiloviny a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.

Použité suroviny:  Extrudovaná kukuřičná mouka, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, masová moučka, pšeničná krupice, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72, lososová moučka, rybí protein LT 94, pšeničné klíčky, syrovátka, CSL moučka, sušené plnotučné mléko, pivovarské kvasnice.

  • Charakteristika:  Boilies mix Naturál je základní směsí pro domácí samovýrobu boilies. Je třeba si do něj přidat aroma a barvu, případně své oblébené přísady - např. Betain, sladidlo, rybí moučky, Kasein, sůl, konzervant, aj. BMX má přírodní, světle hnědou barvu s přirozenou vůni po surovinách. Pro výrobu boilies je třeba jistých zkušeností. Začínáte-li úplně poprvé, doporučuji vyrábět pod vedením zkušeného "kuchaře". Nebo raději zakoupit hotové boilies.

K boilies mix Naturál nedodáváme tekutý aminokomplex. Boilies mix neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !

Vyšší tuhosti směsi s rozpadem nad cca 12 hod., dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky. Vejce použijte dle vlastní kušenosti, obecně se dává 4 - 6 ks / kg suché směsi.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat nejlépe do 8 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 14