Zboží 9 / 15

Boilies mix - SMETANA s VANILKOU + AMK, 2,5 kg

Kód: SR05010
Naše nejdéle vyráběná a stále velmi úspěšná a žádaná směs na boilies! Nyní i s tekutou složkou! Vynikající do studené vody, perfektně v ní pracuje! Intenzivně sladká směs s přírodními cukry.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - SMETANA s VANILKOU + AMK, 2,5 kg
Boilies mix - SMETANA s VANILKOU + AMK, 2,5 kg

 

Vynikající pro celoroční rybolov - včetně zimy, díky vysokému obsahu cukernatých složek !

! Odzkoušeno již 5 sezón !

 

  • Obsahuje:    22 druhů vnadících složek!  Základ směsi tvoří extrudované ( speciálně, tepelně upravené ) suroviny, a to: hrách, kukuřice, pšenice, pohanka, ovesné müsli a rýže.

Speciální bílkovinné složky:  hydrolizovaný protein, enzymaticky upravený protein, natrávená játra, syrovátku, kvasnice, aminokyseliny.

Dále směs obsahuje klasické suroviny:  kukuřici, různé druhy obilovin, pečivo, kukuřičný škrob, řepku,  proso, len, melasu, sušená vejce, klíčkový kukuřičný olej, aromatizované cukry, přirodní vanilkové aroma,aj.

Tekutá složka je směsí cukerného sirupu, ovocného koncentrátu, jogurtomléčné pasty a dalších specifických složek. Na každý kilogram dostanete 50 ml zdarma!  

 

  • Charakteristika:   Typická sacharidová = sladká, mnohadruhová směs, specificky upravená pro výrobu boilies. Je složena převážně z extrudovaný surovin. Extrudované suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, které se ve vodě mnohem lépe uvolňuje,  jsou tak více atraktivní pro ryby. V těstě jsou plastičtější ( tvárnější ) a mají tak při výrobě těsta mnohem lepší pojivové vlastnosti. Dále směs obsahuje suroviny, jenž ji dávají přirozenou a intenzivní sladkou chuť i vůni. Používáme proto pouze přírodní cukry z potravinářského průmyslu - sacharózu, fruktózu a glukozu 

Směs tukujeme klíčkovým a řepkovým olejem. Řepkový olej je za studena lisovaný, který si zachovává přirozené přírodní aroma i chuť ! Směs má žlutou barvu a velmi výraznou sladkou chuť. Vůni má po smetaně s vanilkou a ořechy, kterou ji dodávají použité suroviny. Tekutá složka je hustý koncentrát, který dodá směsi specifické suroviny, které zvýší účinnost lovu především v chladné vodě! V teplem období výrazně zrychllý vnadící efekt.

Boilies mix neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !

 

  • Tip na použití:  Nároční rybáři, kterým se bude zdát obsah surovin neúplný, mohou do směsi přidat ještě např. více vanilky, rostlinný olej, sušené mléko, anýz, nebo další osvědčené suroviny, jenž ale nenaruší sladký charakter směsi! Nepřidávejte již cukr v žadné formě, směs by začala přespříliš lepit! 

Doporučujeme u této směsi díky vysokému obsahu snadno rozpustných látek a přírodních cukrů, přidávat v létě cca 8 - 9 ks vajec na kg, v chladném období 4 - 5 ks/ kg. Takto by měla 24 mm kulička vydržet ve 20 °C vodě cca 5 i více hodin. Ale to nejen dle teploty vody, ale i podle aktivity a množství bílé ryby v dané lokalitě!   

Vyšší tuhosti směsi nad cca 12 hod., dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky. Tekutou složku přilejte k vejcím a ostatním tekutým přísadám. Láhev vypláchněte trochou vody, kterou přidejte do směsi.

 

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 3 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 
Specifikace
Váha 2.5 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Boilies - ARTEMIS - Smažená ryba, 2 x 2,5 kg Kód: BOART22
Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Boilies - AMUR - Sladká kukuřice, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b08b2
Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Boilies - JÁTROVÉ, 2 x 2,5 kg Kód: SR13b01b2
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 15