Odběr novinek

Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ - Ø 12 mm, 250 g

Kód: SR13d080
Novinka 2017 ! Jedinečná kombinace olihňové moučky, GLM extraktu, Krill liquidu, jater a speciálity - ledového cukru! Obsahuje také podíl syrové rybí svaloviny. Účinný po celé hlavní lovné období.

2 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies - LEDOVÁ OLIHEŇ - Ø 12 mm, 250 g

 

! KOMBINACE OLIHNĚ, GLM, KRILU A LEDOVÉHO CUKRU !

To na trhu s návnadami ještě nebylo !

! Bez barviv a aromat !

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek.

Živočišné složky zastupuje: 25 % olihňové moučky, jako hlavní složka směsi! Dále pak natrávený tekutý krill liquid, LT 72 moučka, GLM extrakt ze zelených mušlí, rozpustný lososový protein, natrávená játra, rybí vývar, Aminokomplex Carp, aj.

Dominantní neživočišnou přísadou je 10 % obsah tzv ledového cukru. Dále pak syrovátka + sušené mléko, kvasnice a několik druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, rýže a pšenice. CSL moučka + CSL liquid, jáhly, aj,

  •  Charakteristika: Úspěch ve sportovním rybolovu je mnohdy i o hledání nových, neotřelých kombinací, které budou na ryby působit i  na vodách prochytávaných spoustou jiných kvalitních návnad a nástrah.

Takovou kombinací je i naše boilies Ledová oliheň, kterou jsme sestavili díky získání netradiční suroviny, tzv. Ledového cukru. Jde o sladkou krystalickou směs přírodního cukru s extraktem z máty peprné - nikoliv syntetického mentolu, u kterého máme prakticky vyzkoušeno, že jej ryby moc nemusí! Tato surovina se používá při velkovýrobě výběrových cukrovinek.

Boilies Ledová Oliheň je díky použití osvědčených mouček silnou a výraznou rybí směsí, se sladkým podtextem, na základě olihňové moučky, natráveného krillu, GLM extraktu a jiných výrazných surovin, nakombinovaných se sladkou částí mátového cukru. Nechybí ani menší podíl syrového rybího masa z tuňáka.

Na českém trhu jsme asi jediní, kdo používá v komerční výrobě syrové rybí maso do boilies. Syrové rybí maso je nositelem všech svých přirozených, specifických, pachových látek, které jsou tou nejbližší a nejznámější informací o potravě pro všechny naše lovné ryby.

Barva boilies je rezavě hnědá - jen po surovinách, bez přídavku jakýchkoliv barev. Vůně je velmi specifická, jemná, neagresivní, po mořských plodech ( ve směsi nejsou použita ani aromata ). Výraznou vůni máty však neucítíte, což je největší devizou Ledového cukru. Její vůně i chuť se spojila díky cukernému nosiči se surovinami a nepůsobí na ryby násilně, jako umělý mentol, používaný často v podobných výrobcích. 

  •  Možnosti použití: Boilies Ledová oliheň je vhodnou nástrahou pro kaprovité ryby po celou lovnou sezónu od teploty vody cca 10 °C. V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období cca 5 - 8-10 hod. dle průměru. To záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která výrazně krátí jeho životnost.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem práškovém dipu Ledová OliheňDoporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě předtím prolít Tekutým krillem, či fish liquidem.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 11:39 Datum: 31.10.2013
Za 5 dní na svazovce nachytáno 13 kaprů 70cm+ a 10 kaprů do 70cm. Největší 88cm 13kg. Potom 2 kapři koi 77cm 7,70kg a 57cm 3,60kg.
Vše na dumbels calypso. Paráda doporučuji na 100%.
Mrkněte sem na fotky (je to pod jménem MaraM) :
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=648379&kw=krmiva
hodnotil: Čas: 18:07 Datum: 22.10.2013
Tento produkt je pro mě v letosni sezoně nejuspěšnějsi doporucuji ho na 100% hlavne v kombinaci s plovkou tzv.na panáčka
hodnotil: Čas: 12:23 Datum: 16.08.2013
Parádní dumbels jeho účinek je fakt parádní. Doporučuji ho kombinovat s boilies calypso. Ale osvědčilo se mi toto dumbels dipovat v práškovém dipu CALYPSO.