Odběr novinek
Zboží 17 / 18

Boilies - BLACK & WHITE - Halibut a Scopex, 3 x 1 kg

Kód: BOBW10
Jedinečná kombinace dvou chuťově odlišných druhů boilies - sladký mléčný bílý Scopex a černý silný rybí Halibut. Můžete tak z jednoho balení zkoušet u vody dvě odlišné chuti v několika kombinacích - budete možná překvapeni účinností i v do

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - BLACK & WHITE - Halibut a Scopex, 3 x 1 kg
Boilies - BLACK & WHITE - Halibut a Scopex, 3 x 1 kg

! KOMBINACE DVOU DRUHŮ BOILIES - SLADKÉ MLÉČNÉ A SILNÉ RYBÍ CHUTI !

 

  • Jednotlivé boilies obsahuje: 

Bílé boilies - Scopex: 25 % sušené mléko a syrovátka, jako hlavní složka směsi. Dále pak extrudovaná rýžová mouka, sojová mouka, natrávený krillový protein, LT 72 moučka, kvasnice, rybí protein LT 94, játrový protein, Niger,  Amino komplex Carp, aroma Scopex, aj.

Černé boilies - Halibut: Dominantní složkou je Halibut moučka a Krilový protein - 35 %. Dále pak lososová moučka, rybí protein LT 94, pivovarské kvasnice, syrovátka, několik druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója a pšenice. CSL moučka, Herring liquid, aj,

  •  Charakteristika: Úspěch ve sportovním rybolovu je mnohdy i o hledání nových, neotřelých kombinací, které budou na ryby působit i na vodách prochytávaných spoustou jiných kvalitních návnad a nástrah.

Takovou kombinací je i naše dvoudruhové boilies Black / White, kterou jsme sestavili na základě zkušeností z praxe sportovního rybolovu. Jde o bílé sladké boilies s příchutí Scopex na mléčném základě a silné černé rybí boilies na základě halibut moučky a krilového proteinu, spolu s dalšími rybími moučkami.

Barva boilies je černá a bílá, vůně černého boilies je specifická, jemná, neagresivní, po mořských plodech. Bílé boilies má sladkou, mléčnou chuť s vůní přezrálé hrušky a ovoce - tzv. Scopex. Tato kombinace chutí a vůní je pro ryby velmi lákavá - odzkoušeno jak na závodech tak na svazovkách.

  •  Možnosti použití: Boilies Black White je vhodnou nástrahou pro kaprovité ryby po celou lovnou sezónu od teploty vody cca 10 °C. V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období s teplotou vody nad 20 °C je odolnost boilies cca 4 - 6 hod. dle průměru. Zde to záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která výrazně krátí jeho životnost.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v práškovém dipu Black White. Udělejte si více vrstev! Nebo ho ještě předtím prolít Tekutým krillem, Herring liquidem nebo sladkým Sirupem pro ryby.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo.

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte cca do 6 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku.

Specifikace
Váha 3 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - BLACK HALIBUT, 4 x 500 g Boilies - BLACK HALIBUT, 4 x 500 g Kód: BOHA-2
Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Kód: BFKC12
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 17 / 18